05 Temmuz 2020 Pazar

şeker

TERÖRE SAAT AYARI TUTMADI

Arif BİLGİN

Arif BİLGİN

E-Posta : abilgin_yesevi@hotmail.com

Son harekâtın başarısı karşısında bize yani Türkiye’ye ayar verme alışkanlığındaki çakalzadeler, tüm çabalarına karşın bu sefer ayar tutmayınca saat hesabına yattılar.

Önce 120 saat, daha sonra 150 saat üzerinden bir taahhüde yattılar. Şuna emin olun değil 150 saat, 150 ay mühlet tanısanız da bunların köpekleri durmayacak ve bunlarında durdurmaya niyetleri yok. Halen sınır ötesinde saldırılar taciz atışları devam ediyor.

Televizyonları işgal eden vizyonsuzlar kadar bu işe hâkim değiliz ancak; 1974 Kıbrıs harekâtında yapılan yanlış burada da yapılıyor. Cennet mekân Türkeş Beğ ve Rahmetli Erbakan Hoca’nın tüm ikazlarına rağmen o harekâtta yarıda kesilmiş ve bunu acziyetimize veren çakalzadeler 45 yıldır kafamızı ütülüyorlar.

Tabiki uzman değiliz; hükümetin bu konudaki planlarından bihaberiz ancak tarih biliriz ve tarihin tekerrüründen endişeliyiz.

Sayın Cumhurbaşkanı bu yazı yayınlandığı gün ABD’de olacak. Medyadan öğrendiğimize göre Trump’un mektubunu iade edecekmiş. Bu “Ver mektuplarımı, al mektuplarını” kabilinden bir ayrılık hikâyesi olacaksa neden olmasın. Bu birlikteliğin bize bir getirisi yok, tüm kâr ABD’nin.

Hani iki ortak Yahudi varmış; yıllar sonra ayrılmaya karar vermiş ve oturmuşlar mal bölüşmeye. Salamon başlamış, büyük fabrika bana küçük fabrika sana, Abraham; öp beni Salamon. Büyük ev bana küçük ev sana, Abraham; öp beni Salamon. Büyük mağaza bana küçük dükkan sana, Abraham; öp beni Salamon.

Salamon kızmış, ne öp deyip duruyorsun be deyince Abraham; ben şey edilirken öpülmekten hoşlanırım.

İyi de ABD ve NATO vs… biz Türküz ve ne şey edilmekten ne de öpülmekten hoşlanırız. Onun için biz artık bu birlikteliğe son verelim. Zaten ayrı değilmiyiz? ABD ve NATO ülkeleri neredeyse tamamı Türkiye düşmanı, insanlık düşmanı teröristlerle birlikte değil mi? Katolik de olmadığımıza göre boş ol dedik mi bu nikâh düşer.

Son dakika haberi olarak verilen haber Ahmet Altan’a yeniden yakalama çıkarılması ve tekrar gözaltına alınmasıydı. Bunu bırakan hakimde aynı meşrepten olsa gerek; bir gece olsun nisa taifesinden biri ile halvet olsun diye salmış olsa gerek. Malum bu Ahmet Altan’ın uzmanlığı fuhşiyat, yazdıklarının tamamı bu sapık meşrep üzerine…

Vesselam…


13 Kasım 2019 Çarşamba 00:37
Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

YAZARA AİT DİĞER YAZILAR

GÜNDEMDEKİLER

Seydişehir bisiklet festivali başladı

3-5 Temmuz tarihleri arası devam edecek Bisiklet Festivali'ne Türkiye’nin değişik illerinden kayıt yaptıran 150

Konuk, Kooperatifler bir seçenek değil, mecburiyettir

Konuk: “Kooperatifçilikte başarının formülü; halis niyet, kesintisiz gayret ama en önemlisi ben değil, biz

Adres işlemleri artık internetten yapılacak

İnternet üzerinden verilen hizmetlerine bir yenisini daha ekleyen Konya Büyükşehir Belediyesi, e- Adres

Didiği Sultan Menakıbı Ve Seyyid Harun

Tarihçi Ercan Arslan Seydişehir’in kurucusu Seyyid Harun Veli hakkında bilgi veren ikinci kaynak olan “Didiği

Tutal’dan kadı sicilleri hediyesi

Belediye Başkanı Mehmet Tutal, Seydişehir Kadı Sicilleri’ni Eğitimci Ercan Arslan ve Gazeteci Ali Saylam’a

Bisiklet festivali yarın başlıyor

Seydişehir Belediyesi ve Seydişehir Bisiklet ve Doğa Sporları Derneği tarafından düzenlenecek Bisiklet

KONYA - HAVA DURUMU

KONYA