25 Ekim 2020 Pazar

şeker

SENDEN SONRA TUFAN MI?

Arif BİLGİN

Arif BİLGİN

E-Posta : abilgin_yesevi@hotmail.com

Sayın Cumhurbaşkanım; ekonominin kötüye gidişi artık zirve yaptı bilmem farkındamısınız? Ülke aylardır seçim kargaşası ile zaten yorulmuşken son birkaç aydır İstanbul ile yattı kalktı.

Seçim atlatıldı ancak sabahı temel gıda ve akaryakıt zamları ile halkımız uyandırıldı. Gerçi İstanbul halkı birkaç gün önce uyanmış ve gereğini yapmış. Bu kaos da gösteriyor ki, ne acil ne de normal bir eylem planı yok hükümetin.

İstanbul seçimi ve daha önceki seçim sonuçları ülkeyi yönetenlerin şapkalarını önlerine koyup düşünmelerini gerektirirdi ancak üzülerek öyle olmadığını görüyoruz.

Seçimin kaybedeni olmanın sizi nasıl bir halet-i ruhiyeye soktuğunu bilemiyoruz ama; inşallah bu neticenin olumlu sonucu etrafınızdaki ve partinizdeki temizliği gerçekleştirmenize vesile olur.

Siz gönüllere girin dedikçe;

Vekilleriniz, il başkanlarınız, sendikalarınız, AKP’de ufak/ büyük bir koltuk edinmiş kim varsa kendilerini Halife-i Ruy’i zemin sandılar. Tüm din ve inançların yasakladığı kibir bu nevi insanları firavunun yanlışına itti ve kendilerini Allah’ın yeryüzündeki gölgesi sandılar. Yapılan anket ve araştırmalarda ortaya çıkan sonuçları kendilerine yarar şekilde çarpıtıp klan’lar oluşturdular.

Bu klan’ların reisleri için, gösterdikleri seçtikleri başkanların A tipi B tipi (F) tipi olmasının önemi yok, ona hizmet etsinler yeterli. Bu insanların yönettikleri bu klanlar bu sonu hazırladı maalesef.

Kürdistan; Lazistan diyerek, Fener Patriğine “Ekümenik diyerek, TRT’de çocuk katilinin mektubunu okutarak, katilin kardeşini TRT ekranına çıkararak, bu kutlu ülkeye “şerefsizlerin ülkesi” diyen Ahmet Kaya mezarını getirerek, televizyonda yüzüğü soran sunucuya “bu yüzüğün taşı Kabe’de Makam-ı İbrahim’den koparıldı” diyebilen biri ile ve en önemlisi tencere tava feryatları arasında nasıl bir seçim sonucu bekliyordunuz doğrusu meraktayım.

Kendinizden önce Cumhurbaşkanı yaptığınız sosyal medyada adı Gülizabet olan şahıs ve vatan toprağını ata mezarını da sökerek terk eden düşük başbakan ve bir cümle kopuklarınız aleyhinize çalışırken nasıl bir sonuç bekliyordunuz?

Sayın Cumhurbaşkanım; AKP içinde, merkezinde kenarında hiç (F) tipi temizliği duymadı bu millet. Bunu göz önüne alınız lütfen.

Fizikçiler derki; kıyamet kainatın büyümesi nihayetinde vuku bulacak. Galiba partinizin kıyameti de bu minval üzerine gerçekleşecek. Bu sayenizde ve iktidarınızda kontrolsüz büyüyen her nevinden keneleri temizlerseniz zannederim önümüzdeki yıllarda da hizmete devam edebilir, iktidarınızı kurtarabilirsiniz; yoksa nihayeti bir ilimizin belediye başkanlığını kazanmakla sistemin ve hükümetin meşruiyetini sorgulamaya başlar kifayetsizler.

Sürç-i lisan ettikse hoş görün lütfen.

Vesselam…


01 Temmuz 2019 Pazartesi 11:59
Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

YAZARA AİT DİĞER YAZILAR

GÜNDEMDEKİLER

MÜSİAD’dan Seydişehir’in Sesi’ne ziyaret

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Seydişehir Temsilciliği yöneticileri gazetemize nezaket

Ak Parti’den gazetemize ziyaret

Ak Parti Seydişehir İlçe Yöneticileri 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü münasebetiyle gazetemizi ziyaret etti.

Atıklar geri dönüşüme kazandırılıyor

Seydişehir Belediyesi, ilçedeki kaynakların verimli kullanılması ve israfın önlenmesine yönelik başlatmış

Battâl Gâzî ve Seydişehir

Tarihî kaynaklar, Türklerin gönlünde taht kuran ve gece sohbetlerinde kahramanlıklarını dinlediği Battâl

Cildiye doktoru göreve başladı

Seydişehir Devlet Hastanesi’ne yeni cildiye uzmanı atandı. Bir süredir boş bulunan cildiye polikiliniği,

Seydişehir Belediyesi'nin bütçesi 77 milyon oldu

Seydişehir Belediyesi'nin 2021 yılı bütçesi 77 milyon lira olarak oy birliği ile kabul edildi.

KONYA - HAVA DURUMU

KONYA