ribo

18 Haziran 2019 Salı

şeker

Seydişehir Türkiye’ye örnek bir şehir

seydisehir-turkiyeye-ornek-bir-sehir

CHP Seydişehir Belediye Başkan Adayı Makine Mühendisi Mehmet Katlav, “Seydişehir medeniyet ve sağduyuda Türkiye’ye örnek bir şehir”dedi.
29 Mart 2019 Cuma 12:44

CHP Seydişehir Belediye Başkan Adayı Makine Mühendisi Mehmet Katlav,  “Seydişehir medeniyet ve sağduyuda Türkiye’ye örnek bir şehir”dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Başkan Adayı Makine Mühendisi Mehmet Katlav basın açıklaması ile seçim çalışmalarının sonuna doğru yaklaşmışken duygu ve düşüncülerini açıkladı.

Başkan Adayı Mehmet Katlav, şu ifadelere yer verdi:

“2019 yılı yerel yönetim seçimi çalışmaları kapsamında yaklaşık 5 aydır sokaklardayız. Bu süreç içerisinde; Halkımız bizleri, yoğun ilgi, teveccüh, sağduyu, hoşgörü, feraset ve muhabbetle bağırlarına basmıştır. Tüm hemşerilerimize teşekkürler.Seçim süreci içerisinde bizlerde şeffaf, kucaklayıcı, kavga ve dedikodudan uzak bir çalışma yürütmeye çalıştık. Kar, kış, yağmur, soğuk, uzak, yakın demeden; CHP Seydişehir Yönetim Kurulu üyelerimiz, Meclis Üyesi adaylarımız, özellikle Kadın Kollarımız, Gençlik Kollarımız, Gönül veren, inanan, bizleri kendilerine yakın gören tüm kardeşlerimizle büyük bir emek ve mücadele verdik. Emekleri, yakınlıkları için her birine ayrı ayrı teşekkürler.

İktidar partisinin mensuplarının onca kışkırtmaları, ötekileştirmeleri, hatta ve hatta meclis üyelerimize karşı “terör sevici” ifadeleri kullanmalarına rağmen halkımız yine toplumsal bilinç, barış, medeniyet ve sağduyuyla ülkemize örnek olmuşlar, bu tarz mesnetsiz söylemlere kulak asmamışlardır. Herkese teşekkürler.

Başka parti ya da aday ile işbirliği gibi Yalan, yanlış ve kötü algı operasyonlarına karşı dim dik duran ve kenetlenen gönüldaşlarımıza; 18 Mart da Fener Alayında bize güvenip, bizimle birlikte olan binlerce hemşerimize, Hep bizim yanımızda olan; Parti Genel Merkez ve İl Yöneticilerimize, Muharrem İnce’ye Özgür Özel’e, Umut Oran’a Gökhan Günaydın’a, Atilla Kart’a, vekilimiz Abdullatif Şener’e, Bu süreci çok iyi yöneten İlçe Başkanım Orhan Özel’e çok teşekkürler.

Ses getiren tüm projelerimiz, Özelliklede Tarımsal kalkınma, Hayvancılık, Kooperatifçilik, Sanayi ve Toplumsal Barışın Tesisinin alt yapısı olan Kent Konseyinin oluşumu için yaptığımız çalışmalara verdiğiniz destek için teşekkürler.

Bizler; Tecrübeli, Sağduyulu, Sevdası Seydişehir olan, şehrimizin kötüye gidişine dur diyebilecek; güçlü bir ekiple geliyoruz ve inşallah kazanacağız. Asıl Kazananda Barış ve kardeşlik olacak, Seydişehir olacak. Bu vesile ile Tüm Seydişehir’li hemşerilerimizi saygı ve sevgi ile ile selamlıyorum.”Haber okunma sayısı: 861

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


GÜNDEMDEKİLER

Harmancı Uluslararası Kuşak Güreşinde 1.oldu

Romanya’da düzenlenen Uluslararası Kuşak Güreşi Turnuvası Gösteri Müsabakalarında mücadele eden Ümit

Mursi için gıyabi cenaze namazı kılındı

Diyanet İşleri Başkanlığınca, Muhammed Mursi'nin vefatı nedeniyle yurt genelindeki merkezi camilerde gıyabi

Şehitlerimiz dualarla anıldı

Şehit ve Gaziler Parkında Şehitlerimiz Kur’an-ı Kerim tilaveti ve dualar ile anıldı

Tayini çıkan hakim ve savcılara veda yemeği

Hakimler ve Savcılar Kurulu’nun adli ve idari yargı 2019 yılı 601 sayılı yaz kararnamesi ile Seydişehirden

Metruk binalar yıkılıyor

Merkez ve kırsal mahallelerde tehlike arz eden metruk binalar yıkılıyor.

Seydişehirliler İstanbul'da buluştu

Seydişehir Yeniceköy Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından İstanbul'da organize edilen programda

ÇOK OKUNANLAR

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

KONYA - HAVA DURUMU

KONYA