16 Kasım 2018 Cuma

şeker

Muhtarlardan protokole plaket

muhtarlardan-protokole-plaket

İsmail Baran Önderliğinde, Ortakaraören, Başkaraören ve Aşağıkaraören, muhtarları Namza Yaylasının yolunun yapımında ve mahallelerine verilen hizmetlerden dolayı Ak parti yerel yönetimlerden sorumlu başkan yardımcısı Harun Tüfekçi, Kaymakam Aydın Erdoğan, Belediye Başkanı Mehmet Tutal ve Ak parti ilçe başkanı Mustafa Konurer’e teşekkür plaketi verdi.
04 Eylül 2018 Salı 15:47

Kuğulu Parkta düzenlenen programda bir araya gelen protokol üyeleri ve  işadamı İsmail Baran, Panko Birlik Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Kayhan, CHP ilçe başkanı Orhan Özel, Ortakaraören eski belediye başkanları Hasan Hüseyin Cansever , Yusuf Kök, Ortakaraören muhtarı Kemal Yalçın, Başkaraören muhtarı Ramazan Demirbüker, ve Aşağıkaraören muhtarı Ahmet Çiftçi katıldı.

          Mahallelerine verilen hizmetler ve yayla yollarının yapımında çalışmalarında dolayı katılımcılara teşekkür eden işadamı İsmail Baran; büyük hizmetleri olan Ankara’da elimiz kolumuz olan değerli dostum Harun tüfekçi beye ve diğer yaylamıza ve mahallemize yaptıkları hizmetlerden dolayı, Kıymetli belediye başkanımız Mehmet Tutal’a, Kaymakamımıza ve ilçe başkanım Mustafa Konurer beye teşekkür etmek için böyle bir yemekli program düzenledik. Ankara’da, Seydişehir’in sesi olan tek insan Harun beydi. Yeni sisteme geçilmesiyle Harun beyinde bakanlık yardımcılığından ayrılması bizi çok üzmüştü. Adeta öksüz gibi kalmıştık. Önemli bir göreve atanması bizi çok sevindirdi’’ diyerek Harun Tüfekçi’nin Ak parti yerel yönetimlerden sorumlu başkan yardımcısı olmasından dolayı memnuniyetini dile getirdi.

          Kırsal mahallelerde yapılan yol çalışmalarının tamamlanmak üzere olduğunu kaydeden Belediye Başkanı Mehmet Tutal; kırsal mahallelerimizde parke ve asfalt yol çalışmalarımızı tamamlamak üzereyiz. Sıra yayla yollarının bitirilmesine geliyor. Yayla yollarımızın yapılması, vatandaşlarımızın rahatlıkla ulaşması bizim için önemli. Yayla yollarının yapımına devam edeceğiz. Karaörenliler olarak sizler yapmış olduğunuz bu programla bu güzel  hasletinizi göstermiş oldunuz ’’ dedi.

          İltifat Marifete tabidir’’ derler diyerek sözlerine başlayan Ak Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Harun Tüfekçi; Böyle bir teşekkür programı düzenlemelerinden açıkçası çok memnun kaldım. Diğer yandan Karaörenden çok farklı siyasi düşüncede ki insanlar bir araya gelmiş. Örnek bir davranış olmuş. Kendilerine teşekkür ediyorum" dedi. 

          Özelleştirme sürecinde yaşanan sıkıntılardan dolayı kötü bir sonuç yaşamadıklarını kaydeden Tüfekci; Bu dönemde benden kimse davacı olmazken bende kimseden davacı olmadım. Seydişehir bizim dönemimizde kalkınmada bir hamle dönemi yaşadı diye düşünüyorum. Yeni görevimde de Seydişehir’in olumlu karşılık vermesi beni memnun ediyor’’ şeklinde konuştu.Haber okunma sayısı: 708

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

ak-partide-aday-adaylik-suresi-uzatildi

AK Parti'de aday adaylık süresi uzatıldı

12 Kasım 2018 Pazartesi 15:07
baskan-tutal-fevzi-atalayi-ziyaret-etti--

Başkan Tutal, Fevzi Atalay'ı ziyaret etti

12 Kasım 2018 Pazartesi 14:09
kilinckaya-ak-partiden-aday-adayi

Kılınçkaya Ak Parti’den aday adayı

10 Kasım 2018 Cumartesi 21:08
aday-adayligi-basvurulari-basladi

Aday adaylığı başvuruları başladı

07 Kasım 2018 Çarşamba 14:25
chpnin-adayi-mehmet-katlav

CHP’nin adayı Mehmet Katlav

25 Ekim 2018 Perşembe 00:15

GÜNDEMDEKİLER

Başkan Tutal, Fevzi Atalay'ı ziyaret etti

Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, Seydişehir'de uzun yıllar sendika başkanlığı yapmış ve siyasette

Meram galibiyeti nefes aldırdı.

SEYDİŞEHİR GÜCÜ : 3 YENİ MERAM SPOR : 2

Kılınçkaya Ak Parti’den aday adayı

Seydişehir Belediye Başkanlığı için Ak Parti’den aday adayı olan Hüseyin Kılınçkaya, başvuru dosyasını

Uyuşturucu ile mücadele toplantısı yapıldı

Uyuşturucu ile mücadele toplantısı kaymakamlık salonunda, Kaymakam Aydın Erdoğan başkanlığında

Ölümünün 80. yılında anıldı

Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk, ebediyete intikalinin 80. yılında Seydişehir’de anıldı.

Torku Doğrudan Döner açıldı

Torku Doğrudan Döner’in ilk restoranı Konya Valiliği karşısında hizmete açıldı. Kurban kesilmesi ve

ÇOK OKUNANLAR

  • Haber bulunamadı

KONYA - HAVA DURUMU

KONYA