tutal

20 Mart 2019 Çarşamba

şeker

Muhtarlardan protokole plaket

muhtarlardan-protokole-plaket

İsmail Baran Önderliğinde, Ortakaraören, Başkaraören ve Aşağıkaraören, muhtarları Namza Yaylasının yolunun yapımında ve mahallelerine verilen hizmetlerden dolayı Ak parti yerel yönetimlerden sorumlu başkan yardımcısı Harun Tüfekçi, Kaymakam Aydın Erdoğan, Belediye Başkanı Mehmet Tutal ve Ak parti ilçe başkanı Mustafa Konurer’e teşekkür plaketi verdi.
04 Eylül 2018 Salı 15:47

Kuğulu Parkta düzenlenen programda bir araya gelen protokol üyeleri ve  işadamı İsmail Baran, Panko Birlik Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Kayhan, CHP ilçe başkanı Orhan Özel, Ortakaraören eski belediye başkanları Hasan Hüseyin Cansever , Yusuf Kök, Ortakaraören muhtarı Kemal Yalçın, Başkaraören muhtarı Ramazan Demirbüker, ve Aşağıkaraören muhtarı Ahmet Çiftçi katıldı.

          Mahallelerine verilen hizmetler ve yayla yollarının yapımında çalışmalarında dolayı katılımcılara teşekkür eden işadamı İsmail Baran; büyük hizmetleri olan Ankara’da elimiz kolumuz olan değerli dostum Harun tüfekçi beye ve diğer yaylamıza ve mahallemize yaptıkları hizmetlerden dolayı, Kıymetli belediye başkanımız Mehmet Tutal’a, Kaymakamımıza ve ilçe başkanım Mustafa Konurer beye teşekkür etmek için böyle bir yemekli program düzenledik. Ankara’da, Seydişehir’in sesi olan tek insan Harun beydi. Yeni sisteme geçilmesiyle Harun beyinde bakanlık yardımcılığından ayrılması bizi çok üzmüştü. Adeta öksüz gibi kalmıştık. Önemli bir göreve atanması bizi çok sevindirdi’’ diyerek Harun Tüfekçi’nin Ak parti yerel yönetimlerden sorumlu başkan yardımcısı olmasından dolayı memnuniyetini dile getirdi.

          Kırsal mahallelerde yapılan yol çalışmalarının tamamlanmak üzere olduğunu kaydeden Belediye Başkanı Mehmet Tutal; kırsal mahallelerimizde parke ve asfalt yol çalışmalarımızı tamamlamak üzereyiz. Sıra yayla yollarının bitirilmesine geliyor. Yayla yollarımızın yapılması, vatandaşlarımızın rahatlıkla ulaşması bizim için önemli. Yayla yollarının yapımına devam edeceğiz. Karaörenliler olarak sizler yapmış olduğunuz bu programla bu güzel  hasletinizi göstermiş oldunuz ’’ dedi.

          İltifat Marifete tabidir’’ derler diyerek sözlerine başlayan Ak Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Harun Tüfekçi; Böyle bir teşekkür programı düzenlemelerinden açıkçası çok memnun kaldım. Diğer yandan Karaörenden çok farklı siyasi düşüncede ki insanlar bir araya gelmiş. Örnek bir davranış olmuş. Kendilerine teşekkür ediyorum" dedi. 

          Özelleştirme sürecinde yaşanan sıkıntılardan dolayı kötü bir sonuç yaşamadıklarını kaydeden Tüfekci; Bu dönemde benden kimse davacı olmazken bende kimseden davacı olmadım. Seydişehir bizim dönemimizde kalkınmada bir hamle dönemi yaşadı diye düşünüyorum. Yeni görevimde de Seydişehir’in olumlu karşılık vermesi beni memnun ediyor’’ şeklinde konuştu.Haber okunma sayısı: 979

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

chpden-fener-alayi

CHP’den fener alayı

19 Mart 2019 Salı 16:17
chpden-teror-sevici-tepkisi

CHP’den ‘terör sevici’ tepkisi

16 Mart 2019 Cumartesi 15:01
catdan-cami-saldirisina-kinama

Çat'dan Cami saldırısına kınama

16 Mart 2019 Cumartesi 14:40
soylu-altay-ve-tutala-destek-istedi

Soylu Altay ve Tutal’a destek istedi

16 Mart 2019 Cumartesi 14:22

GÜNDEMDEKİLER

Bağımsız aday Çat’tan Eti Alüminyum’a ziyaret

Bağımsız Seydişehir Belediye Başkan Adayı Abdulkadir Çat seçim çalışmaları kapsamında Eti Alüminyum

CHP’den fener alayı

CHP Seydişehir İlçe Teşkilatı 18 Mart Çanakkale Zaferi nedeniyle fener alayı düzenledi.

İYİ Parti’den pilav ve hoşaf ikramı

18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi'nin 104’üncü yıldönümü nedeniyle İYİ Parti Seydişehir

AK Gençlik hoşaf ve ekmek dağıttı

AK Parti Seydişehir Gençlik Kolları Başkanlığı, 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitler Günü dolayısıyla

Şehit aileleri ve gaziler onuruna yemek

18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü çerçevesinde Seydişehir Belediye Başkanlığı tarafından

18 Mart Şehitleri Anma Programı

Seydişehir’de düzenlenen "18 Mart Şehitleri Anma Günü" programı, çeşitli etkinliklerle gerçekleştirildi.

KONYA - HAVA DURUMU

KONYA
ABDULKADİR ÇAT 1