11 Temmuz 2020 Cumartesi

şeker

Millette karşılığı olmayanlar kazanamaz

millette-karsiligi-olmayanlar-kazanamaz

Seydişehir Bağımsız Belediye Başkan Adayı Abdulkadir Çat seçim çalışmalarını şehir merkezinde ve taşra mahallelerde sürdürerek vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor.
30 Mart 2019 Cumartesi 13:46

Seydişehir Bağımsız Belediye Başkan Adayı Abdulkadir Çat seçim çalışmalarını şehir merkezinde ve taşra mahallelerde sürdürerek vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor.

İki ayı aşkın süredir devam eden seçim maratonun da çalışmalarını yoğun bir tempo içerisinde sürdüren Belediye Başkan Adayı Abdulkadir Çat beraberindeki heyet ile birlikte Seydişehir Merkeze bağlı Akçalar, Ketenli, Yaylacık, İncesu, Gökçehüyük, Çavuş ve Bostandere mahallesini ziyaret ederek 31 Mart Mahalli idareler seçimleri için vatandaşlardan destek istedi.

Mahalle ziyaretlerinde halka hitap eden Seydişehir Bağımsız Belediye Başkan Adayı Abdulkadir Çat, “Yoğun bir tempo içerisinde sürdürdüğümüz seçim çalışmalarımızın artık sonuna gelmiş bulunuyoruz. Gittiğimiz her yerde hemşerilerimiz tarafından güler yüzle ve samimi duygularla karşılanmak şahsımı ve ekip arkadaşlarımı ziyadesi ile memnun etmiştir. Siyasetin en güzel yanı milletin gönlünde yer edinebilmektir. Belediye başkanlığı görevim boyunca bu mübarek şehre hizmet etmenin yanında, milletimizin gönlüne de girmenin mücadelesi içerisinde oldum. Bunu da başardığımıza olan inancım tamdır. Bizim bu şehre ve insanlarına karşı bir vefa borcumuz var. Borcumuzu ödemek ve sizlerle helalleşmek için 31 Mart'ta yeniden sizlerden yetki istiyorum.”dedi.

 ZAFER İNANANLARIN OLMUŞTUR

“Halkımızın teveccühü ile seçimin kazananı biz olacağız.”diyenh Başkan Adayı Çat, “Zafer her zaman yürekten inananların olmuştur. Biz gönülden ve yürekten inandık ve zafere hep birlikte ulaşacağız dedi. Gerek Ankara'da, gerekse Seydişehir'de görev yaptığı dönemlerde hiç kimseye siyasi görüşünden dolayı ayrımcılık yapmadan her kesimden insana eşit mesafede yardımcı olmanın çabası içerisinde olduğunu söylenen Belediye Başkan Adayı Çat, belediye başkanlığım dönemimde bana bağlı olmamasına rağmen köylerden ve kasabalardan gelen talepleri yerine getirme gayretinde bulundum. İnşallah seçilmemiz halinde mahallelerimizin ihtiyaçlarının giderilmesi noktasında gerekli çalışmaları süratle hayata geçireceğiz. Sandığa giderken çok iyi düşünüp, doğru karar vermenizi sizlerden rica ediyorum. İnandığınız güvendiğiniz, bir kişiye Seydişehir'e hizmet etme yetkisini vereceksiniz. İnsanların gönlüne giremeyen siyasetçiler her zaman kayıp etmeye mahkumdur. Millette karşılığı olmayanların sandıkta kazanması mümkün değildir. Allah'a şükürler olsun ki milletimiz nazarında dün olduğu gibi bugünde bir karşılığımız olduğunu görmek bizleri mutlu ediyor. İnşallah bunun sonucunu da sandıkta alarak Seydişehir ittifakının zaferini 31 Mart akşamı hep birlikte taçlandırmış olacağız” şeklinde konuştu.Haber okunma sayısı: 2034

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


GÜNDEMDEKİLER

Seydişehir bisiklet festivali sona erdi

Seydişehir Belediyesi ve Seydişehir Doğa Sporları ve Bisiklet Derneği’nin bu yıl ilkini düzenlediği Bisiklet

Esnaf ve sanatkarın sesine kulak verilmeli

Esnaf ve Sanatkârlar Odası, normalleşme sürecinde devlet ve halktan destek bekliyor. Oda Başkanı İbrahim Aypar

Karikatürist Öztürklevent’e ziyaret

Belediye Başkanı Mehmet Tutal, hemşehrisi karikatür dünyasının önemli isimlerinden biri olan ulusal ve

Bisikletseverler 73 kilometre pedalladı

Türkiye'nin değişik illerinden kayıt yaptıran 150 bisikletçi festivalin ikinci gününü de sorunsuz ve mutlu bir

Seydişehir bisiklet festivali başladı

3-5 Temmuz tarihleri arası devam edecek Bisiklet Festivali'ne Türkiye’nin değişik illerinden kayıt yaptıran 150

Konuk, Kooperatifler bir seçenek değil, mecburiyettir

Konuk: “Kooperatifçilikte başarının formülü; halis niyet, kesintisiz gayret ama en önemlisi ben değil, biz

ÇOK OKUNANLAR

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

KONYA - HAVA DURUMU

KONYA