ribo

22 Nisan 2019 Pazartesi

şeker

Millette karşılığı olmayanlar kazanamaz

millette-karsiligi-olmayanlar-kazanamaz

Seydişehir Bağımsız Belediye Başkan Adayı Abdulkadir Çat seçim çalışmalarını şehir merkezinde ve taşra mahallelerde sürdürerek vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor.
30 Mart 2019 Cumartesi 13:46

Seydişehir Bağımsız Belediye Başkan Adayı Abdulkadir Çat seçim çalışmalarını şehir merkezinde ve taşra mahallelerde sürdürerek vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor.

İki ayı aşkın süredir devam eden seçim maratonun da çalışmalarını yoğun bir tempo içerisinde sürdüren Belediye Başkan Adayı Abdulkadir Çat beraberindeki heyet ile birlikte Seydişehir Merkeze bağlı Akçalar, Ketenli, Yaylacık, İncesu, Gökçehüyük, Çavuş ve Bostandere mahallesini ziyaret ederek 31 Mart Mahalli idareler seçimleri için vatandaşlardan destek istedi.

Mahalle ziyaretlerinde halka hitap eden Seydişehir Bağımsız Belediye Başkan Adayı Abdulkadir Çat, “Yoğun bir tempo içerisinde sürdürdüğümüz seçim çalışmalarımızın artık sonuna gelmiş bulunuyoruz. Gittiğimiz her yerde hemşerilerimiz tarafından güler yüzle ve samimi duygularla karşılanmak şahsımı ve ekip arkadaşlarımı ziyadesi ile memnun etmiştir. Siyasetin en güzel yanı milletin gönlünde yer edinebilmektir. Belediye başkanlığı görevim boyunca bu mübarek şehre hizmet etmenin yanında, milletimizin gönlüne de girmenin mücadelesi içerisinde oldum. Bunu da başardığımıza olan inancım tamdır. Bizim bu şehre ve insanlarına karşı bir vefa borcumuz var. Borcumuzu ödemek ve sizlerle helalleşmek için 31 Mart'ta yeniden sizlerden yetki istiyorum.”dedi.

 ZAFER İNANANLARIN OLMUŞTUR

“Halkımızın teveccühü ile seçimin kazananı biz olacağız.”diyenh Başkan Adayı Çat, “Zafer her zaman yürekten inananların olmuştur. Biz gönülden ve yürekten inandık ve zafere hep birlikte ulaşacağız dedi. Gerek Ankara'da, gerekse Seydişehir'de görev yaptığı dönemlerde hiç kimseye siyasi görüşünden dolayı ayrımcılık yapmadan her kesimden insana eşit mesafede yardımcı olmanın çabası içerisinde olduğunu söylenen Belediye Başkan Adayı Çat, belediye başkanlığım dönemimde bana bağlı olmamasına rağmen köylerden ve kasabalardan gelen talepleri yerine getirme gayretinde bulundum. İnşallah seçilmemiz halinde mahallelerimizin ihtiyaçlarının giderilmesi noktasında gerekli çalışmaları süratle hayata geçireceğiz. Sandığa giderken çok iyi düşünüp, doğru karar vermenizi sizlerden rica ediyorum. İnandığınız güvendiğiniz, bir kişiye Seydişehir'e hizmet etme yetkisini vereceksiniz. İnsanların gönlüne giremeyen siyasetçiler her zaman kayıp etmeye mahkumdur. Millette karşılığı olmayanların sandıkta kazanması mümkün değildir. Allah'a şükürler olsun ki milletimiz nazarında dün olduğu gibi bugünde bir karşılığımız olduğunu görmek bizleri mutlu ediyor. İnşallah bunun sonucunu da sandıkta alarak Seydişehir ittifakının zaferini 31 Mart akşamı hep birlikte taçlandırmış olacağız” şeklinde konuştu.Haber okunma sayısı: 722

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


GÜNDEMDEKİLER

Müftülükten öğrenciler yararına kermes

İlçe Müftülüğü tarafından yapımı devam eden Yatılı Hafızlık Kur'an Kursu için kermes açılışı

Başkan Tutal koltuğu Taha Berke’e teslim etti

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı sebebiyle Başkan Tutal, başkanlık koltuğuna oturma hayali olan Taha

Maden İşleri Sendikası’ndan Tutal’a ziyaret

Türkiye Maden İşleri Sendikası Konya ve Havalisi Şube Başkanı Yıldırım Beyazıt Çetin, Seydişehir Belediye

Sınırdan acı haber: 4 şehit 6 yaralı

Milli Savunma Bakanlığı, " Türkiye-Irak sınır hattında devam eden operasyonlarda teröristlerle çıkan

Zabıta ekiplerinden esnaf denetimi

Seydişehir Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri vatandaşın hijyen şartları çerçevesinde ve huzur içinde

Kaymakam Erdoğan Taşıyıcılar Kooperatifini ziyaret etti

Kaymakam Aydın Erdoğan Seydişehir Taşıyıcılar Kooperatifini ziyaret etti.

KONYA - HAVA DURUMU

KONYA