ribo

22 Ağustos 2019 Perşembe

şeker

Millette karşılığı olmayanlar kazanamaz

millette-karsiligi-olmayanlar-kazanamaz

Seydişehir Bağımsız Belediye Başkan Adayı Abdulkadir Çat seçim çalışmalarını şehir merkezinde ve taşra mahallelerde sürdürerek vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor.
30 Mart 2019 Cumartesi 13:46

Seydişehir Bağımsız Belediye Başkan Adayı Abdulkadir Çat seçim çalışmalarını şehir merkezinde ve taşra mahallelerde sürdürerek vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor.

İki ayı aşkın süredir devam eden seçim maratonun da çalışmalarını yoğun bir tempo içerisinde sürdüren Belediye Başkan Adayı Abdulkadir Çat beraberindeki heyet ile birlikte Seydişehir Merkeze bağlı Akçalar, Ketenli, Yaylacık, İncesu, Gökçehüyük, Çavuş ve Bostandere mahallesini ziyaret ederek 31 Mart Mahalli idareler seçimleri için vatandaşlardan destek istedi.

Mahalle ziyaretlerinde halka hitap eden Seydişehir Bağımsız Belediye Başkan Adayı Abdulkadir Çat, “Yoğun bir tempo içerisinde sürdürdüğümüz seçim çalışmalarımızın artık sonuna gelmiş bulunuyoruz. Gittiğimiz her yerde hemşerilerimiz tarafından güler yüzle ve samimi duygularla karşılanmak şahsımı ve ekip arkadaşlarımı ziyadesi ile memnun etmiştir. Siyasetin en güzel yanı milletin gönlünde yer edinebilmektir. Belediye başkanlığı görevim boyunca bu mübarek şehre hizmet etmenin yanında, milletimizin gönlüne de girmenin mücadelesi içerisinde oldum. Bunu da başardığımıza olan inancım tamdır. Bizim bu şehre ve insanlarına karşı bir vefa borcumuz var. Borcumuzu ödemek ve sizlerle helalleşmek için 31 Mart'ta yeniden sizlerden yetki istiyorum.”dedi.

 ZAFER İNANANLARIN OLMUŞTUR

“Halkımızın teveccühü ile seçimin kazananı biz olacağız.”diyenh Başkan Adayı Çat, “Zafer her zaman yürekten inananların olmuştur. Biz gönülden ve yürekten inandık ve zafere hep birlikte ulaşacağız dedi. Gerek Ankara'da, gerekse Seydişehir'de görev yaptığı dönemlerde hiç kimseye siyasi görüşünden dolayı ayrımcılık yapmadan her kesimden insana eşit mesafede yardımcı olmanın çabası içerisinde olduğunu söylenen Belediye Başkan Adayı Çat, belediye başkanlığım dönemimde bana bağlı olmamasına rağmen köylerden ve kasabalardan gelen talepleri yerine getirme gayretinde bulundum. İnşallah seçilmemiz halinde mahallelerimizin ihtiyaçlarının giderilmesi noktasında gerekli çalışmaları süratle hayata geçireceğiz. Sandığa giderken çok iyi düşünüp, doğru karar vermenizi sizlerden rica ediyorum. İnandığınız güvendiğiniz, bir kişiye Seydişehir'e hizmet etme yetkisini vereceksiniz. İnsanların gönlüne giremeyen siyasetçiler her zaman kayıp etmeye mahkumdur. Millette karşılığı olmayanların sandıkta kazanması mümkün değildir. Allah'a şükürler olsun ki milletimiz nazarında dün olduğu gibi bugünde bir karşılığımız olduğunu görmek bizleri mutlu ediyor. İnşallah bunun sonucunu da sandıkta alarak Seydişehir ittifakının zaferini 31 Mart akşamı hep birlikte taçlandırmış olacağız” şeklinde konuştu.Haber okunma sayısı: 1242

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


GÜNDEMDEKİLER

Sulama kanalına düşen köpek kurtarıldı

Seydişehir’de sulama kanalına düşen köpeği Belediye ekipleri kurtardı.

Tarım arazilerini sel vurdu

Seydişehir’e bağlı Ketenli ve Yaylacık Mahallesi’nde etkili olan yağış sele dönüştü. Sel nedeniyle

Çöp konteynerleri dezenfekte edidi

Seydişehir Belediyesi Ulaşım ve Temizlik Hizmetleri Müdürlüğü tarafından mahallelerdeki tüm çöp

Vergi Dairesi’nde Karagöz dönemi başladı

Seydişehir Vergi Dairesi Müdürlüğü görevindeyken Edirne Vergi Dairesi Müdürlüğü'ne tayini çıkan Bahri

İlçemizden 450 öğrenci üniversiteye gidecek

Seydişehir'den bu yıl 450 öğrenci üniversiteye gidecek.

Bu düğünde gelin at sırtında geldi

Seydişehir’de yaşayan İshak Özel hayatını birleştirdiği Büşra Özel’in “At getirmeseniz yaya

ÇOK OKUNANLAR

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

KONYA - HAVA DURUMU

KONYA
kampüs okul