ribo

20 Mayıs 2019 Pazartesi

şeker

MHP’den ‘İttifak ziyareti’

mhpden-ittifak-ziyareti

Cumhur ittifakı kapsamında MHP Konya teşkilatı Seydişehir’e ziyaret gerçekleştirdi.
11 Mart 2019 Pazartesi 10:44

 

        Cumhur ittifakı kapsamında MHP Konya teşkilatı Seydişehir’e ziyaret gerçekleştirdi.

        Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Konya Milletvekili Mustafa Kalaycı, Milliyetçi Hareket Partisi Konya İl Başkanı Av. Murat Çiçek, Ülkü Ocakları il Başkanı Mustafa Taha Çini 31 Mart seçimlerinde Cumhur İttifakı AK Parti Adayı Mehmet Tutal'a destek için Seydişehir’de seçim çalışmalarına katıldı.

        Sırasıyla MHP İlçe teşkilatını, AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezini ziyaret eden MHP Konya heyeti, Ak Parti İlçe Başkanı Kemalettin Atalay, Belediye Başkan Adayı Mehmet Tutal, MHP İlçe Başkanı Eyüp Gül ve belediye meclis üyesi adayları ile ilçedeki seçim atmosferi hakkında bilgi alışverişinde bulundular.

        Milletvekili Kalaycı konuşmasının başında parti olarak Seydişehir'de Mehmet Tutal'ı Konya Büyükşehir’de ise Uğur İbrahim Altay'ı destekleyeceklerini belirterek "Genel Başkanlarımızın Cumhur ittifakı oluşması sürecinde MHP tarafını yürütenlerin birisi de bendim. Pazarlık olmadı. Samimi ve dürüst bir şekilde ahlaki bir anlaşma yapıldı. Türkiye zor bir süreçten geçiyor. Vatan elden giderse ne yaparız? Bize düşen Cumhur ittifakının başarısı için var gücümüzle çalışmaktır. Cumhur ittifakının adını dahi Devlet Bahçeli koymuştur. 31 büyük şehir, 21 ilde ve ilçelerinde ittifak yapıyoruz. Samimi ve dürüst bir karar alındı. Pazarlık değil, ilkeler ortaya konuldu. 30 Mart 2014 de yerel seçimlerde oy oranına göre aday belirleme çalışması yapıldı. Burada yapacağımız seçim yalnızca bir yerel seçimden ibaret değildir. Bu aynı zamanda ülkemizi bölmeye çalışan dış mihraklara karşı yürüttüğümüz bir savaştır. Hükümetimizin meşruiyetini tartışmaya açık hale getirmeye çalışan şer ittifakındaki yapılar ve terör örgütlerindeki birliktelik manidardır. Onların ülkemizi bölmedeki birlikteliği bizi bir araya getiren tutkaldır. Vakit koltuk kavgası vakti değildir. Böyle bir süreçte AK Parti’den ve MHP’den ayrılarak koltuk hırsları ve şahsi menfaatleri için davasına ihanet eden kişilere prim verilmemelidir. Artık MHP’lilere ve ülkücülere düşen Cumhur İttifakının başarısı için var gücüyle çalışmaktır” dedi.        MHP Genel Başkan Yardımcısı Kalaycı, konuşmasının sonunda ise şunları söyledi:

"15 Temmuz'da Başbakanı arayarak bu bir darbe girişimidir diye hükümeti uyaran Sayın Devlet Bahçeli olmuştur.

        Allah’ın izni ve halkımızın feraseti ile bu darbe püskürtüldü. Daha sonra terörle mücadelede büyük başarı sağlandı. Yurt dışı operasyonları yapıldı. Elbette terörle mücadele MHP'nin desteği ile yürüyor."

Bir ve beraberce esnaf ziyareti

        Kalabalık bir halde esnaf ziyareti yaparak gövde gösterisi yapan heyet, İlçe esnafının sıcak ve samimi karşılamalarından dolayı duydukları memnuniyeti dile getirdi.Haber okunma sayısı: 513

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


GÜNDEMDEKİLER

Trafik kazası: 1 yaralı

Seydişehir ilçe merkezi Hürriyet Caddesinde F.F.Ö. idaresindeki otomobil Turgut Acar’ın kullandığı elektrikli

Dağcılardan 100.yıl tırmanışı

Seydişehir‘de bir grup dağcı, Atatürk'ün 19 Mayıs 1919'da Samsun'a çıkarak başlattığı milli mücadelenin

Vasada Antik Kenti yönlendirme tabelaları takıldı

Seydişehir Bostandere Mahallemizde bulunan “Vasada Antik Kenti” için kahverengi yönlendirme levhaları takıldı.

100.yılında 19 Mayıs coşkuyla kutlandı

19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nın 100’üncü yıl dönümü ilçemizde çeşitli

CHP’den Kuğulu Park açıklaması

CHP İlçe Başkanı Özel: "Cumhuriyet Halk Partisi Kuğulu Park’ın ve kamuya açık alanların ücretli olmasını

ADD Başkanı Pinici istifa etti

Geçtiğimiz günlerde yapılan Seydişehir Atatürkçü Düşünce Derneği 13. Olağanüstü genel kurul

ÇOK OKUNANLAR

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

KONYA - HAVA DURUMU

KONYA