tutal

24 Mart 2019 Pazar

MHP’den ‘İttifak ziyareti’

mhpden-ittifak-ziyareti

Cumhur ittifakı kapsamında MHP Konya teşkilatı Seydişehir’e ziyaret gerçekleştirdi.
11 Mart 2019 Pazartesi 10:44

 

        Cumhur ittifakı kapsamında MHP Konya teşkilatı Seydişehir’e ziyaret gerçekleştirdi.

        Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Konya Milletvekili Mustafa Kalaycı, Milliyetçi Hareket Partisi Konya İl Başkanı Av. Murat Çiçek, Ülkü Ocakları il Başkanı Mustafa Taha Çini 31 Mart seçimlerinde Cumhur İttifakı AK Parti Adayı Mehmet Tutal'a destek için Seydişehir’de seçim çalışmalarına katıldı.

        Sırasıyla MHP İlçe teşkilatını, AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezini ziyaret eden MHP Konya heyeti, Ak Parti İlçe Başkanı Kemalettin Atalay, Belediye Başkan Adayı Mehmet Tutal, MHP İlçe Başkanı Eyüp Gül ve belediye meclis üyesi adayları ile ilçedeki seçim atmosferi hakkında bilgi alışverişinde bulundular.

        Milletvekili Kalaycı konuşmasının başında parti olarak Seydişehir'de Mehmet Tutal'ı Konya Büyükşehir’de ise Uğur İbrahim Altay'ı destekleyeceklerini belirterek "Genel Başkanlarımızın Cumhur ittifakı oluşması sürecinde MHP tarafını yürütenlerin birisi de bendim. Pazarlık olmadı. Samimi ve dürüst bir şekilde ahlaki bir anlaşma yapıldı. Türkiye zor bir süreçten geçiyor. Vatan elden giderse ne yaparız? Bize düşen Cumhur ittifakının başarısı için var gücümüzle çalışmaktır. Cumhur ittifakının adını dahi Devlet Bahçeli koymuştur. 31 büyük şehir, 21 ilde ve ilçelerinde ittifak yapıyoruz. Samimi ve dürüst bir karar alındı. Pazarlık değil, ilkeler ortaya konuldu. 30 Mart 2014 de yerel seçimlerde oy oranına göre aday belirleme çalışması yapıldı. Burada yapacağımız seçim yalnızca bir yerel seçimden ibaret değildir. Bu aynı zamanda ülkemizi bölmeye çalışan dış mihraklara karşı yürüttüğümüz bir savaştır. Hükümetimizin meşruiyetini tartışmaya açık hale getirmeye çalışan şer ittifakındaki yapılar ve terör örgütlerindeki birliktelik manidardır. Onların ülkemizi bölmedeki birlikteliği bizi bir araya getiren tutkaldır. Vakit koltuk kavgası vakti değildir. Böyle bir süreçte AK Parti’den ve MHP’den ayrılarak koltuk hırsları ve şahsi menfaatleri için davasına ihanet eden kişilere prim verilmemelidir. Artık MHP’lilere ve ülkücülere düşen Cumhur İttifakının başarısı için var gücüyle çalışmaktır” dedi.        MHP Genel Başkan Yardımcısı Kalaycı, konuşmasının sonunda ise şunları söyledi:

"15 Temmuz'da Başbakanı arayarak bu bir darbe girişimidir diye hükümeti uyaran Sayın Devlet Bahçeli olmuştur.

        Allah’ın izni ve halkımızın feraseti ile bu darbe püskürtüldü. Daha sonra terörle mücadelede büyük başarı sağlandı. Yurt dışı operasyonları yapıldı. Elbette terörle mücadele MHP'nin desteği ile yürüyor."

Bir ve beraberce esnaf ziyareti

        Kalabalık bir halde esnaf ziyareti yaparak gövde gösterisi yapan heyet, İlçe esnafının sıcak ve samimi karşılamalarından dolayı duydukları memnuniyeti dile getirdi.Haber okunma sayısı: 255

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


GÜNDEMDEKİLER

Belediye’den larva ile mücadele çalışması

Seydişehir Belediyesi vatandaşların yaz aylarını rahat bir şekilde geçirmesini sağlamak amacıyla larva ile

Merkez İlkokulu’nda ebru sergisi açıldı

Merkez İlkokulu’nda Hamit İnan rehberliğinde hafta sonu kurs öğrencileriyle yaptıkları eserler sergilendi.

Esnaf Odası'ndan basın açıklaması

31 Mart 2019 da yapılacak olan yerel seçimler ile ilgili Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı İbrahim Aypar

Çat’tan pazar yeri ziyareti

Bağımsız Seydişehir Belediye Başkan Adayı Abdulkadir Çat seçim çalışmaları kapsamında pazar yerine

Muhtarlara vefa programı yapıldı

Sorgun ve Tutal Seydişehir’de bu zamana kadar görev yapmış ve yapmaya devam eden 200’ün üzerinde muhtarla,

Seydişehir’de ‘Adalet Ormanı’ oluşturuldu

Seydişehir’de Adalet Bakanlığı ile Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından yürütülen “Ağaçlandırma ve

KONYA - HAVA DURUMU

KONYA
ABDULKADİR ÇAT 1