12 Temmuz 2020 Pazar

şeker

MHP Konya il yönetiminden Seydişehir ziyareti

mhp-konya-il-yonetiminden-seydisehir-ziyareti

MHP Konya İl Başkanı Remzi Karaarslan ve yönetimi, Seydişehir İlçe Teşkilatı’nı ve Seydişehir Belediyesi'ne ziyarette bulundu.
07 Şubat 2020 Cuma 09:40

       MHP Konya İl Başkanı Remzi Karaarslan ve yönetimi, Seydişehir İlçe Teşkilatı’nı ve Seydişehir Belediyesi'ne ziyarette bulundu.

       Milliyetçi Hareket Partisi Konya İl Başkanı Karaarslan, ilçelere yaptığı ilk ziyaretini Seydişehir’e gerçekleştirerek MHP Seydişehir İlçe Teşkilatı’nda yaptığı basın toplantısında ilçe örgütü ve üyeler ile tanıştı.

       Parti yönetimi, eski ilçe başkanları, belediye meclis üyeleri ve parti üyelerinin de katıldığı toplantının açılış konuşmasını yapan MHP İlçe Başkanı Eyyup Gül, “Yeni göreve gelen Konya İl Başkanı ve yönetimi, teşkilatımızı ziyaret ederek ilçe teşkilatı olarak bizlere verdikleri önemi gösterdiler. Bizler de Sayın İl Başkanımızın emrinde olup birlikte hareket ederek davamıza en güzel şekilde hizmet etmeye çalışacağız. Kendilerine bu nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

       İl Başkanı Karaarslan, “Bildiğiniz üzere Sayın Liderimiz Devlet Bahçeli tarafından 6 ay önce göreve getirildik. Liderimiz Bahçeli’nin emrindeyiz. Allah’ın izniyle amacımız Milliyetçi Hareket Partisi’ni Konya’da birinci parti yapmak. Güçlü olmamız için ilçe örgütlerinin çalışmalarını da önemsiyoruz. Ziyaretimizin de amacı sizlerle tanışmak ve birlikte davamıza hizmet etmektir” dedi.       Karaarslan sözlerini sonlandırırken, “Genel Başkanımız Bahçeli, bu iktidara desteklerini sürdürmektedir. Bizler de bu doğrultuda hareket etmekteyiz. Tespit ettiğimiz eksiklikleri de yapıcı bir şekilde uyararak bundan sonra da Cumhur İttifakı’na destek olmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

       İl yönetimi ile Seydişehir’e bir çıkarma yapan MHP Konya İl Örgütü, daha sonra toplantıya katılanlar ile tanıştı.

       MHP Konya İl Başkanı Remzi Karaaslan, Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal'ı da makamında ziyaret etti.

       MHP Konya İl Başkanı Remzi Karaaslan, İl Başkan yardımcıları, Seydişehir İlçe Başkanı Eyyüp Gül ,meclis üyeleri ve yönetim kurulu üyeleri Belediye Başkanı Mehmet Tutal'ı makamında ziyaret ederek bir süre görüştü.

       Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette MHP İl Başkanı Remzi Karaaslan ve beraberindeki heyete ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Başkan Tutal, Seydişehir Belediyesi’nin çeşitli projeleri hakkında bilgiler vererek istişarelerde bulundu.

       İl Başkanı Karaarslan, “Bildiğiniz üzere Sayın Liderimiz Devlet Bahçeli tarafından 6 ay önce göreve getirildik. Liderimiz Bahçeli’nin emrindeyiz. Allah’ın izniyle amacımız Milliyetçi Hareket Partisi’ni Konya’da öne çıkarmak. Güçlü olmamız için ilçelerimizi önemsiyoruz. Ziyaretimizin de amacı sizlerle tanışmak ve birlikte ülkemize hizmet etmektir” dedi.

       Seydişehir'de birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarına devam ettiklerini kaydeden ve yoğun bir çalışma temposunda olduklarını belirten Başkan Tutal; Seydişehir Belediyesi olarak hemşehrilerimizi memnun etmek, onların arzuladığı, beklediği hizmetleri yerine getirmek için çalışıyoruz. Bu çalışmalarımızı gerçekleştirirken toplumun her kesimi ile kucaklaşıyor, onları dinliyor ve fikirlerine önem veriyoruz. Geçtiğimiz seçim döneminde Milletimizin iradesi, devletimizin bekası için Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli 'ye Cumhur İttifakı’na verdiği desteklerden dolayı teşekkür ediyorum. Belediyemiz hizmetlerinde herkesi ve her kesimi kucaklayarak, gönül belediyeciliğine hep birlikte devam ediyoruz" dedi.Haber okunma sayısı: 11027

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


GÜNDEMDEKİLER

Kaymakamlar Gölcük Yaylası'nda buluştu

Yalıhüyük Kaymakamlığı’nın, Gölcük Yaylası'nda organize ettiği etkinlikte, komşu ve yakın bölgede

Erdoğan ve Tutal muhtarlarla buluştu

Seydişehir Kaymakamı Aydın Erdoğan ve Belediye Başkanı Mehmet Tutal, merkez ve kırsal mahalle muhtarları ile

Seydişehir bisiklet festivali sona erdi

Seydişehir Belediyesi ve Seydişehir Doğa Sporları ve Bisiklet Derneği’nin bu yıl ilkini düzenlediği Bisiklet

Esnaf ve sanatkarın sesine kulak verilmeli

Esnaf ve Sanatkârlar Odası, normalleşme sürecinde devlet ve halktan destek bekliyor. Oda Başkanı İbrahim Aypar

Karikatürist Öztürklevent’e ziyaret

Belediye Başkanı Mehmet Tutal, hemşehrisi karikatür dünyasının önemli isimlerinden biri olan ulusal ve

Bisikletseverler 73 kilometre pedalladı

Türkiye'nin değişik illerinden kayıt yaptıran 150 bisikletçi festivalin ikinci gününü de sorunsuz ve mutlu bir

ÇOK OKUNANLAR

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

KONYA - HAVA DURUMU

KONYA