Özgüven Sistem

17 Şubat 2019 Pazar

şeker

Kılınçkaya ilçe basını ile buluştu

kilinckaya-ilce-basini-ile-bulustu

Ak Parti Seydişehir Belediye Başkanı Aday Adayı Eczacı Hüseyin Kılınçkaya, basın mensupları ile tanışma toplantısında bir araya geldi.
21 Kasım 2018 Çarşamba 23:59

Ak Parti Seydişehir Belediye Başkanı Aday Adayı Eczacı Hüseyin Kılınçkaya, basın mensupları ile tanışma toplantısında bir araya geldi.

Ak Parti Seydişehir Belediye Başkanı Aday Adayı Eczacı Hüseyin Kılınçkaya basın mensupları ile Melissa Restaurant’ta düzenlenen basın ile tanışma toplantısında niçin aday olduğunu ve hedeflerini anlattı.

Aday adayı olan Kılınçkaya şunları söyledi.

“Ben Ak Parti üyesi olarak iki dönemdir Büyükşehir ve Seydişehir belediye meclisi üyesi olarak görev yapmaktayım. Bu nedenle belediye tecrübesi olan ve belediyenin çalışmalarını yakından tanıyan ve bilen biriyim. Bu konudaki bilgi ve tecrübelerimle şehrime hizmet konusunda iddialıyım. Ve inanıyorum ki reisi cumhurumuz ve genel merkezimiz bu görevi şahsıma vereceklerdir. Bu inanç ve bilinçle aday olacakmış gibi kararlılıkla çalışmalarımızı yürütmekteyiz.Biz hizmette de iddialıyız. Gönüllere girmeye de talibiz.

Biz insan biriktirmek için çıktık bu yola. Bizden dolayı hiç kimsenin mahzun olmasını, üzülmesini istemiyoruz. Ak Partinin milletle olan gönül bağını, Seydişehir halkı ile gönüllere talip olup güzel muhabbetimizi artırarak sürdürmenin gayreti içerisindeyiz.

Biz şu anda aday adayıyız. Birçok projenin hazırlığı içerisindeyiz. Sağlam ve donanımlı bir ekip ile birlikte Seydişehir’e mal olmuş isimlerle birlikte çalıştığımız projelerimizi adaylık nasip olunca ortaya koyacağız.

Şimdi önümüzde aday belirleme süreci var. İnşallah biz, öncelikle Ak Partimizin adayı olarak halkımızın karşısına partililerimiz ile birlikte bir ve beraberce çıkacağımıza inanıyoruz. Sıkamadığımız hiçbir el yok. Kapısını çalamayacağımız hiç kimse yok. Bu gaye ile çalışıyoruz. Bu gönül açıklığı ile herkesle buluşuyoruz, konuşuyoruz, çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Seydişehir AK Parti olarak birliğini ve beraberliğini sağladığı her zaman seçimlerden zaferle çıkmıştır. O nedenle Seydişehir, bir olmanın birlik olmanın kıymetini en iyi bilen bir ilçedir. 2019 seçimlerinde de bir ve beraber olarak bu seçimleri alacağız. Buna yürekten inanıyorum. Bunun için ben taşın altına elimi değil gövdemi koyuyorum.” dediHaber okunma sayısı: 862

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


GÜNDEMDEKİLER

Çat: Beytülmala el sürmedim ve sürdürtmedim

Bağımsız Seydişehir Belediye Başkan Adayı Abdulkadir Çat seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerini şehir

Tutal’dan yeni yatırım müjdesi

Belediye Başkanı Mehmet Tutal, yatırımcıları ağırlamaya devam ediyor.

Termal sosyal tesis açılıyor

Seydişehir Belediyesi’nin yapımı sona yaklaşan, Termal Sosyal Tesisleri mart ayında açılıyor.

Abdulkadir Çat’a yoğun ilgi

Bağımsız Seydişehir Belediye Başkan Adayı Abdulkadir Çat seçim çalışmaları için gittiği taşra

Müsiad’tan Bitcoin konferansı

Müsiad Seydişehir tarafından düzenlenen konferansa Medipol Üniversitesi Öğretim Görevlisi Ekonomist Nurullah

Konya Şeker kendi tohumunu üretti

25. ve 26. Dönem AK Parti Karaman Milletvekili ve PANKOBİRLİK Genel Başkanı Recep Konuk, “Çiftçi hastalıktan

KONYA - HAVA DURUMU

KONYA
Abdullah Bican