30 Kasım 2020 Pazartesi

şeker

Ekici: ‘Halkımızın teveccühü artıyor’

ekici-halkimizin-teveccuhu-artiyor

Gelecek Partisi Konya İl Başkanı Hasan Ekici ilçe başkanları ile gerçekleştirdiği değerlendirme toplantısında partilerinin Konya’da gerçekleştireceği çalışmalar ve büyük kongre öncesi hedeflerini anlattı.
12 Ekim 2020 Pazartesi 11:53

Gelecek Partisi Konya İl Başkanı Hasan Ekici ilçe başkanları ile gerçekleştirdiği değerlendirme toplantısında partilerinin Konya’da gerçekleştireceği çalışmalar ve büyük kongre öncesi hedeflerini anlattı.

İl binasında gerçekleşen toplantıda konuşan Ekici, Konya İl Başkanlığı olarak 31 ilçesi bulunan ilimizin tamamına yakınında teşkilatlanma çalışmalarını tamamladıklarını belirterek, gün geçtikçe Gelecek Partisi’ne olan teveccühün artarak devam ettiğini söyledi.

 

“ENGELLEMELERİ BAHANE ETMEDİK”Pandemi sürecinin hemen başında Konya İl Başkanlığı olarak görev aldıklarının altını çizen Ekici, inanılmaz bir süreç yaşadıklarını ve Konya’da teşkilatlanma çalışmalarında sona yaklaştıklarını vurguladı.

Birçok konuda karşılaştıkları engellemelere rağmen çalışmalarına kararlılıkla devam ettiklerini ifade eden Gelecek Partisi Konya İl Başkanı Hasan Ekici şu şekilde konuştu: “Bahane üretmek yerine Konya’nın sorunlarını tespit ederek çözüm üretmeye çalışıyoruz. Bünyemizde oluşturduğumuz Politika İzleme Kurulu ile hemşehrilerimizin sorunları hakkında oluşturulan raporları kamuoyu ile paylaşıyoruz. Konya genelinde Genel Başkanımız Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’na inanılmaz bir teveccüh var. Bir kısım bunu rahatça dillendirirken, birçok hemşehrimiz desteklerini özelde bizlerle paylaşıyor.”

 

“ANKET SONUÇLARI BAZILARINI KORKUTUYOR”

Son dönemde yapılan anketlerin kendilerine de ulaştığını söyleyen Ekici, ülke genelinde anket çalışması yapan birkaç şirketin saha izlenimleri ve gerçekte beklenen oy oranları ile ilgili görüşlerini aldıklarını ifade ederek “Olası bir erken seçimde herkesin traşı önüne dökülecektir. Sosyal medya ve basından yaptıkları algı oyunlarıyla, trol hesaplar üzerinden yapılan hakaretlerle vatandaşlarımızı yönlendirmeye çalışanların çok yakında zavallı durumuna düştüklerine hep birlikte tanık olacağız. Algı oyunu yapanlar da anket yaptırıyor. Bizim önümüzdeki anket sonuçlarının benzeri onlarda da mevcut. Son anketler bazılarını korkutuyor ama korku imparatorluğu kurmaya çalışanların bilinçaltında neler olduğunu tahmin edebiliyoruz” dedi.

 

“KONYA’DA ÖNEMLİ BİR LANSMAN YAPACAĞIZ”

İlçe Başkanları ile yapılan değerlendirme toplantısında alınan kararların ardından Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu da telekonferansla toplantıya katılarak büyük kongre öncesi saha çalışmalarında tüm ilçelerden önemli katkı beklediğini ifade ederek, bu hafta başlatılacak olan üye kampanyasının lansmanı için de Konya’ya geleceğini söyledi.

Konya İl Başkanlığı olarak alınabilecek herhangi bir erken seçim kararına karşı da hazırlıklı olduklarını ifade eden Ekici, 1 Kasım’da yapılacak Büyük Kongre’nin ardından 1 Mayıs 2021 tarihinden itibaren olası bir erken seçime tek başlarına katılmaya hak kazandıklarını da hatırlattı.Haber okunma sayısı: 5936

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

mhpden-iade-i-ziyaret

MHP’den iade-i ziyaret

28 Kasım 2020 Cumartesi 11:35
chpden-gelecek-partisine-ziyaret

CHP’den Gelecek Partisi’ne ziyaret

05 Kasım 2020 Perşembe 11:33
cumhur-ittifaki-temsilcileri-biraraya-geldi

Cumhur İttifakı temsilcileri biraraya geldi

05 Kasım 2020 Perşembe 08:42
ak-partide-atalay-ile-yola-devam

Ak Parti’de Atalay ile yola devam

19 Ekim 2020 Pazartesi 11:17

GÜNDEMDEKİLER

MHP’den iade-i ziyaret

MHP İlçe Başkanı Eyüp Gül, Ak Parti İlçe Başkanı Kemalettin Atalay'ı ziyaret etti.

1915’te Erzurum’dan Seydişehir’e muhaceret

I.Dünya Savaşı yıllarında 1915’te Erzurum’un Hasankale Kazası’nın Ilıca Köyü’nden, işgalci Rus

MEB’den Seydişehir’e başarı belgesi

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından salgın hastalık sürecinde yapılan temizlik malzemeleri üretimi nedeniyle

Prestij Caddesi’nin açılışı yapıldı

Konya Büyükşehir Belediyesi ve Seydişehir Belediyesi tarafından ilçeye kazandırılan ‘Muhsin Kiremitçi

Bir büyük zam da motorine!

Motorinin litre fiyatına yarından itibaren geçerli olmak üzere 33 kuruş zam gelmesi bekleniyor.

En düşük emekli maaşı asgari ücret kadar olmalı

İYİ Parti Konya Milletvekili Fahrettin Yokuş, emeklilerin yaşadığı mevcut sorunların araştırılması

ÇOK OKUNANLAR

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

KONYA - HAVA DURUMU

KONYA