Özgüven Sistem

17 Şubat 2019 Pazar

şeker

CHP belediye başkanı adayını tanıttı

chp-belediye-baskani-adayini-tanitti

Seydişehir Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Seydişehir İlçe Başkanlığı, Genel Merkez tarafından ilan edilen belediye başkan adayını düzenlediği toplantı ile partililere tanıttı.
26 Kasım 2018 Pazartesi 08:35

 

          Seydişehir Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Seydişehir İlçe Başkanlığı, Genel Merkez tarafından ilan edilen belediye başkan adayını düzenlediği toplantı ile partililere tanıttı.

          Seydişehir Belediye Düğün Salonu’ nda düzenlenen programda   konuşan CHP  İlçe Başkanı Orhan Özel “Seydişehir Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Teşkilatı olarak adayımızı, her türlü araştırma, yoklama ve istişareler sonucunda, partililerimizin ve şehrimize gönül veren insanların tam mutabakatı ile belirlemiş durumdayız. Bu nedenle ilçemizin sorunları ve çözüm yollarını biliyoruz. Amacımız tüm hemşerilerimizi kucaklayıp, kendilerini birinci sınıf vatandaş hissetmeleri ve Seydişehir’ de yaşamaktan gurur duymalarıdır. Düsturumuz Halka Hizmet, Hakk’a Hizmet olacaktır.” dedi.

          CHP Konya Milletvekili Abdullatif  Şener  yaptığı konuşmada   hükümeti eleştirdi; “Esnaf perişandır, esnaf sattığı ürünü tekrar rafına koymak için aldığı ürüne yüksek bir bedel ödüyor. Aradaki farkı nereden karşılayacak, sermayesinden karşılaması lazım. Sermayesi yoksa borç bulması lazım, bulamıyorsa kepenk kapatmak zorunda kalıyor. Benzer sıkıntıyı çiftçi de çekiyor, bu tarım girdileri ile çiftçinin tarlasını ekebilmesi mümkün değildir. Böylesine olumsuz bir tabloyu bu ülke daha önceki krizlerde bile yaşamamıştır. Bu krizin sebebi, hükümetin izlemiş olduğu yanlış ekonomi politikalarıdır.’’ dedi.

          Konuşmaların  ardından kürsüye gelen CHP Seydişehir Belediye adayı Mehmet Katlav hazırladığı sunumla yapmak istediklerini partililere   anlatarak onlardan destek istedi.

          Toplantıya CHP Konya Milletvekili Abdullatif  Şener, CHP Konya İl Başkanı Barış Bektaş, il yönetim kurulu üyeleri, CHP İlçe Başkanı Orhan Özel ve partililer katıldı.Haber okunma sayısı: 707

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


GÜNDEMDEKİLER

Çat: Beytülmala el sürmedim ve sürdürtmedim

Bağımsız Seydişehir Belediye Başkan Adayı Abdulkadir Çat seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerini şehir

Tutal’dan yeni yatırım müjdesi

Belediye Başkanı Mehmet Tutal, yatırımcıları ağırlamaya devam ediyor.

Termal sosyal tesis açılıyor

Seydişehir Belediyesi’nin yapımı sona yaklaşan, Termal Sosyal Tesisleri mart ayında açılıyor.

Abdulkadir Çat’a yoğun ilgi

Bağımsız Seydişehir Belediye Başkan Adayı Abdulkadir Çat seçim çalışmaları için gittiği taşra

Müsiad’tan Bitcoin konferansı

Müsiad Seydişehir tarafından düzenlenen konferansa Medipol Üniversitesi Öğretim Görevlisi Ekonomist Nurullah

Konya Şeker kendi tohumunu üretti

25. ve 26. Dönem AK Parti Karaman Milletvekili ve PANKOBİRLİK Genel Başkanı Recep Konuk, “Çiftçi hastalıktan

KONYA - HAVA DURUMU

KONYA
Abdullah Bican