tutal

24 Mart 2019 Pazar

Çat davet etti, vatandaş akın etti

cat-davet-etti-vatandas-akin-etti

Bağımsız Seydişehir Belediye Başkan Adayı Abdulkadir Çat’ın sosyal medya üzerinden yaptığı davete kayıtsız kalmayan yüzlerce vatandaş Seçim Koordinasyon Merkezi önüne akın etti.
04 Mart 2019 Pazartesi 12:40

 

        Bağımsız Seydişehir Belediye Başkan Adayı Abdulkadir Çat’ın sosyal medya üzerinden yaptığı “Cumartesi akşamı saat 21:30’da Seçim Koordinasyon Merkezimizde seçim çalışmalarımız hakkında bilgilendirme toplantısı yapılacaktır. Tüm halkımız davetlidir’’şeklindeki çağrısına vatandaşlar ilgisiz kalmadı ve seçim karargahı önüne akın etti.

        Çağrıya uyan yüzlerce vatandaşın alkış ve sloganlarıyla Seçim Koordinasyon Merkezi önünde karşılanan Bağımsız Seydişehir Belediye Başkan Adayı Abdulkadir Çat, coşkulu kalabalığa karşı yaptığı konuşmada; Her zaman yüz güzelliklerinin yanında gülümsemeleri ile yaşattıkları sevgiyle bizleri heyecanlandıran, mutlu eden cesaretlendiren gönül dostlarım hoş geldiniz, sefalar getirdiniz. Sizlerden aldığımız güç ve destek ile Seydişehir ittifakını kurduğumuz arkadaşlarımızla birlikte bağımsız belediye başkan adayı olarak çıktığımız yolda her gün daha çok artan desteğinizle bizleri çok mutlu ediyorsunuz. Bugün çağrımıza uyarak davetimize icabet ettiğiniz için sizlere çok teşekkür ediyorum dedi.

        Konuşması esnasında vatandaşlar tarafından dik dur eğilme Seydişehir seninle sloganıyla konuşması sık sık kesilen başkan adayı Abdulkadir Çat bizler bugüne kadar sadece yüce Allah’ın huzurunda eğildik. Halkımızın iradesinden başka hiçbir iradeyi tanımadık. Bazı muhteremler çıkmış bağımsız aday hiçbir hizmet yapamaz diye sağda solda konuşarak halkımızın kafasını karıştırmaya yönelik sözler sarf ediyorlarmış. Merkezi hükümet para göndermezmiş, belediye meclisimiz olmadığı için başka partilerden seçilen meclis üyeleri bağımsız belediye başkanını çalıştırtmazmış. Böyle yalan ve iftira kokan söylem olamaz dedi.

        2009- 2014 yılları arasında şerefle yaptığım Seydişehir belediye başkanlığı görevim boyunca İller Bankası’ndan her ay gönderilen ödeneği son kuruşuna kadar aldım diyen Seydişehir Belediye Başkan Adayı Abdulkadir Çat, dönemimizde yaptığımız hizmetleri de bu gelen para ile yaptım. Meclis üyeliğine aday olan kardeşlerimizin hepsi bu şehrin evlatlarıdır. Şehrimiz için yapacağımız faydalı bir hizmete hangi bir belediye meclis üyesi arkadaşımız hayır diyecektir. Bu yalan sözler onları da töhmet altında bırakmaktır. Birilerinin tamamen iftara kokan sözlerle halkı yanıltmaya yönelik aslı astarı olmayan ifadelerde bulunması hiç yakışık almamıştır. Korkunun ecele faydası yoktur. Hiç telaş etmeye gerek yoktur. Halkımız en doğru kararı 31 Mart’ta sandıkta verecektir. Belediye Başkan adayları olarak bizlerin yapması gereken şey halkımızın verdiği karara saygı duymaktır. Bu seçim yaşadığı şehre hizmet etmek isteyenlerin göreve talibim diyerek yola çıktıkları bir yarıştır. Bu yarışı da ahlaklı ve dürüst bir şekilde yürütmeliyiz. Çünkü seçimler gelir geçer. Bu şehrin insanları olarak hepimiz birbirimizin yüzüne bakacağız. İnşallah halkımızın desteği ile sandıktan zaferle çıkararak birlikte başaranlardan olacağız dedi.Haber okunma sayısı: 1029

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


GÜNDEMDEKİLER

Belediye’den larva ile mücadele çalışması

Seydişehir Belediyesi vatandaşların yaz aylarını rahat bir şekilde geçirmesini sağlamak amacıyla larva ile

Merkez İlkokulu’nda ebru sergisi açıldı

Merkez İlkokulu’nda Hamit İnan rehberliğinde hafta sonu kurs öğrencileriyle yaptıkları eserler sergilendi.

Esnaf Odası'ndan basın açıklaması

31 Mart 2019 da yapılacak olan yerel seçimler ile ilgili Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı İbrahim Aypar

Çat’tan pazar yeri ziyareti

Bağımsız Seydişehir Belediye Başkan Adayı Abdulkadir Çat seçim çalışmaları kapsamında pazar yerine

Muhtarlara vefa programı yapıldı

Sorgun ve Tutal Seydişehir’de bu zamana kadar görev yapmış ve yapmaya devam eden 200’ün üzerinde muhtarla,

Seydişehir’de ‘Adalet Ormanı’ oluşturuldu

Seydişehir’de Adalet Bakanlığı ile Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından yürütülen “Ağaçlandırma ve

KONYA - HAVA DURUMU

KONYA
ABDULKADİR ÇAT 1