ribo

20 Mayıs 2019 Pazartesi

şeker

Bağımsız aday Çat’a coşkulu karşılama

bagimsiz-aday-cata-coskulu-karsilama-

Bağımsız Seydişehir Belediye Başkan Adayı Abdülkadir Çat 31 Mart’ta yapılacak olan mahalli idareler seçimleri kapsamında çalışmasına Değirmenci Mahallesini ziyaret ederek devam etti.
11 Mart 2019 Pazartesi 12:47

     

        Bağımsız Seydişehir Belediye Başkan Adayı Abdülkadir Çat 31 Mart’ta yapılacak olan mahalli idareler seçimleri kapsamında çalışmasına Değirmenci Mahallesini ziyaret ederek devam etti.

        Değirmenci Mahallesine gelişinden itibaren davul eşliğinde mahalle halkının sevgi gösterileri arasında büyük bir coşkusuyla karşılanan Belediye Başkan Adayı Abdulkadir Çat vatandaşlardan gelen talebede kayıtsız kalmayarak çalınan müzik eşliğinde bir sürede oynayarak renkli görüntülerin oluştuğu bir ziyaret gerçekleştirdi.

        Değirmenci mahallesi halkı tarafından coşkulu bir şekilde karşılanmaktan duyduğu memnuniyeti ifade ederek konuşmasına başlayan Bağımsız Seydişehir Belediye Başkan Adayı Abdulkadir Çat sizlerle kardeş olmaktan, sizlerle dost olmaktan ziyadesi ile memnunum. Allah yolunuzu bahtınızı her daim açık etsin. Değirmenci mahallesine her gelişimiz de bizleri güler yüzle ve büyük bir ilgi ile karşılayarak bağrınıza bastınız. Bugün buraya gelirken sizlerle özellikle meydanda buluşmayı tercih ettim. Çünkü bir ibadethaneye, cem evine siyasetin karıştırılmasını asla doğru bulmuyorum. Mabetlerimiz, ibadethanelerimiz bizler için büyük öneme sahiptir. Buraların siyasete alet edilmesi yakışık alan bir durum değildir. Bu hassasiyetimizi büyük bir olgunlukla karşılayarak toplantımıza göstermiş olduğunuz yoğun katılımdan dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Sizlerin bu coşkusunu ve heyecanını gördükten sonra Allah’ın izniyle bu seçimden galip çıkacağımızı ve birlikte başaracağımızı ümit ediyorum dedi.

        Değirmenci Mahallesinin düğünlerini, toplantılarını ve cenaze yemeklerini yapabileceği bir salona ihtiyacının olduğunu bilen bir kardeşiniz olarak Rabbim inşallah bize bu görevi nasip ettiği takdirde mahallemizin bu eksikliğini en kısa sürede gidereceğiz diyen Belediye Başkan Adayı Abdulkadir Çat ben bugüne kadar siz değerli hemşerilerime ne vaatte bulunmuş isem hepsini gerçekleştirdim. Görevimiz dönemimde şehrimize birçok kalıcı hizmetler yaparak halkımızın hizmetine sunduk. Belediye tarihinin en büyük alt yapı projesi olan içme suyu isale hattını biz gerçekleştirdik. Şehrimizin merkezinde bulunan Atatürk caddesinin alt ve üst yapısını yaparak Prestijli bir görünüme kavuşturduk. Bu mübarek şehre ne yaparsak yapalım azdır. Çünkü Seyit şehri Seydişehir’imiz her şeyin en güzeline layıktır. İnşallah sizler 31 Mart’ta görevi bize tevdi ettiğiniz takdirde geçmişte olduğu gibi yeni dönemde de canla başla çalışmaya devam edeceğiz dedi. Haber okunma sayısı: 1197

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


GÜNDEMDEKİLER

Trafik kazası: 1 yaralı

Seydişehir ilçe merkezi Hürriyet Caddesinde F.F.Ö. idaresindeki otomobil Turgut Acar’ın kullandığı elektrikli

Dağcılardan 100.yıl tırmanışı

Seydişehir‘de bir grup dağcı, Atatürk'ün 19 Mayıs 1919'da Samsun'a çıkarak başlattığı milli mücadelenin

Vasada Antik Kenti yönlendirme tabelaları takıldı

Seydişehir Bostandere Mahallemizde bulunan “Vasada Antik Kenti” için kahverengi yönlendirme levhaları takıldı.

100.yılında 19 Mayıs coşkuyla kutlandı

19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nın 100’üncü yıl dönümü ilçemizde çeşitli

CHP’den Kuğulu Park açıklaması

CHP İlçe Başkanı Özel: "Cumhuriyet Halk Partisi Kuğulu Park’ın ve kamuya açık alanların ücretli olmasını

ADD Başkanı Pinici istifa etti

Geçtiğimiz günlerde yapılan Seydişehir Atatürkçü Düşünce Derneği 13. Olağanüstü genel kurul

ÇOK OKUNANLAR

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

KONYA - HAVA DURUMU

KONYA