ribo

20 Mayıs 2019 Pazartesi

şeker

AK Parti’de sandık görevlilerine eğitim

ak-partide-sandik-gorevlilerine-egitim

AK Parti Seydişehir ilçe Başkanlığı tarafından 31 Mart tarihinde yapılacak olan Yerel Seçimlerde sandık kurullarında görev alan üyelerine Sandık Kurulu Eğitim Semineri verildi.
11 Mart 2019 Pazartesi 14:15

 

        AK Parti Seydişehir ilçe Başkanlığı tarafından 31 Mart tarihinde yapılacak olan Yerel Seçimlerde sandık kurullarında görev alan üyelerine Sandık Kurulu Eğitim Semineri verildi.

        Şaban Cengiz Kültür Merkezinde gerçekleştirilen eğitim seminerine Belediye Başkanı Mehmet Tutal, AK Parti Konya İl Başkan Yardımcısı  Mehmet Akif Ortagedik, AK Parti İlçe Başkanı Kemalettin Atalay, belediye meclis üyesi adayları, sandıklarda görev alacak müşahitler, bina sorumluları katıldı. Programın açılış konuşmasını yapmak üzere kürsüye gelen AK Parti İlçe Başkanı Kemalettin Atalay: ”Seçim çalışmalarımızı hızlı bir şekilde sürdürüyoruz. İnşallah 31 Mart’ta AK Parti belediyeciliği devam ettirmek istiyoruz. Yaptığımız çalışmaların, emeklerin, gayretlerin sonucunu sandıkta alacağız. Sandıklarda eğitimli, donanımlı üyelerimiz yer aldığı sürece Allah’ın izniyle oy kaybı yaşamadan seçimi kazanacağız. Seçim gezilerinde görüyorum ki Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Tutal'ın hizmetleri halk tarafından takdirle karşılanıyor. Seçimlerden sonrada yine Mehmet Tutal’ı başkanları olarak görmek istiyorlar. Tabi bunda Başkanımızın gösterdiği emek var, beş yıl önce sunduğu projeleri gerçekleştirme azmi var. Başımız dik alnımız açık şekilde seçime giriyoruz. Yerel seçimlerin ülkemize ve ilçemize hayırlar getirir inşallah, sandıklarda da görevinizde başarılar diliyorum.” Dedi.

        Belediye Başkanı Tutal ise:” Cumhur Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan Belediye Başkanlığı döneminde dünyaya örnek bir başkanlık sergiledi. Bizlere de onun yolundan gitmek suretiyle çalışmalarımızı sürdürmek düşer. Bizlerin yaptığı belediyeciliğe diğerlerinin hayalleri bile ulaşamaz. Seydişehir’imiz geçmişte bu kadar etkili ve verimli hizmetleri görmedi. Bu hizmetler halk tarafından da o kadar benimsendi ve takdir edildi ki yapılan anketlerde yüzde 65 destek var. İnşallah sandıklarda da bu rakamı görüp ilçemize hizmet etmeye devam edeceğiz.” Şeklinde konuştu.
        Sandık Kurulu Eğitim Semineri, İl Başkan Yardımcısı Mehmet Akif Ortagedik'in bilgilendirme ve slaytlı sunumu ile sona erdi.Haber okunma sayısı: 800

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


GÜNDEMDEKİLER

Trafik kazası: 1 yaralı

Seydişehir ilçe merkezi Hürriyet Caddesinde F.F.Ö. idaresindeki otomobil Turgut Acar’ın kullandığı elektrikli

Dağcılardan 100.yıl tırmanışı

Seydişehir‘de bir grup dağcı, Atatürk'ün 19 Mayıs 1919'da Samsun'a çıkarak başlattığı milli mücadelenin

Vasada Antik Kenti yönlendirme tabelaları takıldı

Seydişehir Bostandere Mahallemizde bulunan “Vasada Antik Kenti” için kahverengi yönlendirme levhaları takıldı.

100.yılında 19 Mayıs coşkuyla kutlandı

19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nın 100’üncü yıl dönümü ilçemizde çeşitli

CHP’den Kuğulu Park açıklaması

CHP İlçe Başkanı Özel: "Cumhuriyet Halk Partisi Kuğulu Park’ın ve kamuya açık alanların ücretli olmasını

ADD Başkanı Pinici istifa etti

Geçtiğimiz günlerde yapılan Seydişehir Atatürkçü Düşünce Derneği 13. Olağanüstü genel kurul

ÇOK OKUNANLAR

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

KONYA - HAVA DURUMU

KONYA