Özgüven Sistem

17 Şubat 2019 Pazar

şeker

Ak Parti'de aday adayları tanıtıldı

ak-partide-aday-adaylari-tanitildi

Ak Parti’de belediye başkan aday adaylığı için başvurular dün sona ererken, aday adayı tanıtım programı düzenlendi.
17 Kasım 2018 Cumartesi 12:00

 

 AK Parti’de belediye başkan aday adayları başvurularının sona ermesinin ardından AK Parti Seydişehir Teşkilatı tarafından düzenlenen aday adayları tanıtım toplantısı partililerin katılımıyla gerçekleştirildi.

Şaban Cengiz Kültür Merkezinde gerçekleştirilen aday adayları tanıtım toplantısına İl başkan yardımcısı, İlçe Koordinatörü Gökhan Taşkıran, İlçe Başkanı Mustafa Konurer, Belediye Başkanı Mehmet Tutal, Belediye başkan aday adayları Halil Kul, Hüseyin Kılınçkaya, Kadın Ve Gençlik Kolları Başkanları, yönetim kurulu üyeleri, belediye meclis üyeleri ve mahalle başkanları katıldı.

Aday adayı tanıtım toplantısının açılış konuşmasını yapan AK Parti Seydişehir İlçe Başkanı Mustafa Konurer Genel merkezimiz Seydişehir Belediye Başkan adaylığına hangi dava arkadaşımızı uygun görürse hep birlikte o aday arkadaşımızın etrafında kenetleneceğiz. Adet tek yumruk olacağız ve adayımızla birlikte hareket edeceğiz. Geçmişte yaşanan hataların yeniden yaşanmaması için hiçbir küskünlüğe fırsat vermeyeceğiz. Teşkilat anlayışında, makamda olan insanlar gelip geçici olsa da tek baki kalan gönül verdiğimiz davamızdır. Biz tüm teşkilat mensuplarımızla yerel seçimlere çok iyi bir şekilde hazırlanacağız. Şimdiden 31 Mart 2019 Mahalli idareler seçimlerinin Ülkemize, milletimize ve Seydişehir’imize hayırlar getirmesini temenni ederim dedi.

Seydişehir Belediye Başkan aday adayı Halil Kul’da konuşmasında topraklarında yaşamaktan her zaman şeref duyduğum bu güzel şehre en güzel şekilde hizmet etmek için göreve talip oldum. Hep birlikte faydalı projeler ortaya koyacağımıza yürekten inanıyorum. Yapacağımız her hizmette her zaman istişare halinde olacağız. Hiçbir ayrımcılığa fırsat vermeden sosyal belediyecilik anlayışıyla şehrimize en güzel hizmetleri yapacağız dedi.

Seydişehir Belediye Başkan aday adayı Hüseyin Kılınçkaya’da konuşmasında bugün çok mutluyum. Halkımıza hizmet etmek için belediye başkan aday adaylığına müracaatta bulundum. Partimizin teveccühü ile iki dönem belediye meclis üyeliği görevinde bulundum. Şimdide belediye başkanlığına talibim. Görev verildiği takdirde tüm teşkilat mensuplarımızla birlikte bir ve beraber olmak suretiyle el ele vererek canla başla çalışarak yerel seçimlerden başarıyla çıkacağımıza yürekten inanıyorum dedi.Haber okunma sayısı: 1207

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


GÜNDEMDEKİLER

Çat: Beytülmala el sürmedim ve sürdürtmedim

Bağımsız Seydişehir Belediye Başkan Adayı Abdulkadir Çat seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerini şehir

Tutal’dan yeni yatırım müjdesi

Belediye Başkanı Mehmet Tutal, yatırımcıları ağırlamaya devam ediyor.

Termal sosyal tesis açılıyor

Seydişehir Belediyesi’nin yapımı sona yaklaşan, Termal Sosyal Tesisleri mart ayında açılıyor.

Abdulkadir Çat’a yoğun ilgi

Bağımsız Seydişehir Belediye Başkan Adayı Abdulkadir Çat seçim çalışmaları için gittiği taşra

Müsiad’tan Bitcoin konferansı

Müsiad Seydişehir tarafından düzenlenen konferansa Medipol Üniversitesi Öğretim Görevlisi Ekonomist Nurullah

Konya Şeker kendi tohumunu üretti

25. ve 26. Dönem AK Parti Karaman Milletvekili ve PANKOBİRLİK Genel Başkanı Recep Konuk, “Çiftçi hastalıktan

KONYA - HAVA DURUMU

KONYA
Abdullah Bican