17 Şubat 2020 Pazartesi

şeker

AK Parti Seydişehir 72. İlçe Danışma Meclisi Toplantısı yapıldı

ak-parti-seydisehir-72-ilce-danisma-meclisi-toplantisi-yapildi

AK Parti Seydişehir 72. İlçe Danışma Meclisi Toplantısı'nda partililerle bir araya geldi.
28 Aralık 2019 Cumartesi 10:08

        AK Parti Konya Milletvekili Dr.Leyla Şahin Usta, AK Parti Seydişehir 72. İlçe Danışma Meclisi Toplantısı'nda partililerle bir araya geldi.

        Seydişehir Belediyesi Düğün Salonu'nda gerçekleştirilen 72. İlçe Danışma Meclisi Toplantısına AK Parti Konya Milletvekili Dr. Leyla Şahin Usta, Belediye Başkanı Mehmet Tutal, AK Parti İlçe Başkanı Kemalettin Atalay, meclis üyeleri ile çok sayıda partili katıldı.

        AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Konya Milletvekili Dr. Leyla Şahin Usta, hedeflerinin büyük ve liderlerinin güçlü bir lider olduğunu belirterek, "Bu millet benzerlerini; Adnan Menderes ve Turgut Özal'ı gördü ama Sayın Cumhurbaşkanımız gibisini görmedi. Bu ülkeye değer katan büyük projeler yapılıyor. Ama bu ülkede bir güruh var ne yaparsak yapalım kabul etmiyor." dedi.

        Usta şöyle devam etti:"Giden gitsin, nereye giderse gitsin. AK Parti'den gidenlerin oyunlarını oynayacakları yerin hiçbir zaman Konya olmayacak . Biz gücümüzü halkımızdan ve teşkilatlarımızdan alıyoruz. Türkiye'nin etrafı ateş çemberiyle çevrilmiştir. Terör örgütleri ile en çetin mücadeleyi yapıyoruz. Buna rağmen dimdik ayakta durmayı başardık. Ak Parti Teşkilatı olarak en önemli görevimiz etrafımızdaki ihtiyacı olanları koruyup gözetmek. Kimse yoksa ben varım anlayışıyla çalışmaktır."

        İlçe Başkanı Kemalettin Atalay da Danışma Meclisi toplantısının 72.'sini gerçekleştirdiklerini, bu programın tarihi bir güne rastladığını söyleyerek “ Şu anda Gebze’de yerli otomobilin tanıtımı yapılıyor ve temeli atılıyor. Türkiye ne zaman iyi bir iş yapmaya kalkışsa muhalefet beğenmiyor. Artık tankımız, silahımız, gemilerimizi kendimiz üretiyoruz, dünyanın en büyük havalimanlarını inşa ediyoruz, Kanal İstanbul’u yapacağız. Allah’a şükür özgüvenimiz arttı. Havalimanı yapsak da, Hızlı Tren yapsak da, Kanal İstanbul’u yapsak da beğenmiyorlar. Onlar beğenmezse beğenmesin. Halkımız beğeniyor ya o bize yeter” şeklinde konuştu.

        Atalay sözlerinin sonunda, “Belediye ile uyum içinde çalışıyoruz. Önemli projeler devam ediyor. Seydişehir’e hep birlikte hizmet etme gayretindeyiz.” dedi ve 2 Ocak’ta başlayacak IPARD 2 Avrupa Birliği Kırsal Kalkınma Hibe Programı ile kooperatiflere %50, tüzel kişilere %40’lık hibe desteği sağlanacağını hatırlatarak üreticilerin bu fırsatı kaçırmamalarını istedi.

Haber okunma sayısı: 472

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


GÜNDEMDEKİLER

Takımlarımız haftayı mağlubiyetle kapadı

Konya Amatör Kümede temsilcilerimiz Seydişehir Belediyespor ve Seydişehirgücü bu hafta sonu oynanan maçlarda

Sinema salonu yeniden açıldı

Belediye Başkanı Mehmet Tutal'ın girişimleri sonucu uzun yıllar sonra ilçede yeniden sinema salonu açıldı.

Bölgesel kalkınma ve güç birliği toplantısı yapıldı

Bölgesel kalkınma ve güç birliğinin daha da kuvvetlendirilmesi için komşu ilçe yetkilileriyle yapılan

Mahmut Esat Ortaokulu Fen Laboratuvarı açıldı

İlçemiz Mahmut Esat Ortaokulu’nda kurulan Fen Laboratuvarının açılışı gerçekleştirildi.

Meşrutiyet yıllarında Seydişehir’de faal olan kulüpler

Meşrutiyet yıllarında Seydişehir’de faal olan kulüplerden biri de Seydişehir İttihad ve Terakki Kulübü idi.

Muaythai takımı madalya ile döndü

Seydişehir Belediyespor Kulubü Muaythai takımı 3-8 Şubat tarihleri arasında Nevşehir'in Kozaklı ilçesi ev

ÇOK OKUNANLAR

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

KONYA - HAVA DURUMU

KONYA