ribo

18 Haziran 2019 Salı

şeker

AK Gençlik’ten destek yürüyüşü

ak-genclikten-destek-yuruyusu

AK Parti Seydişehir Gençlik Kolları, Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Mehmet Tutal'a destek için yürüyüş düzenlediler.
28 Mart 2019 Perşembe 11:41

       

         “AK Gençlik Başkanının Yanında” sloganlarıyla Milli İrade Meydanından başlayan gençlik yürüyüşü Seçim Koordinasyon Merkezinde son buldu .

        AK Parti Gençlik Kollarının yanı sıra ak sevdaya gönül vermiş yüzlerce genç bayraklarla ve meşalelerle yürüyüşe başladılar.

        Belediye Başkanı Mehmet Tutal'a AK Partiye ve Cumhur İttifakına destek tezahüratları atan gençlere vatandaşlar da korteje katılması ile cadde ve sokaklar doldu taştı.        Seçim Koordinasyon Merkezi önünde korteji karşılayan Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Mehmet Tutal, AK Parti Seydişehir İlçe Başkanı Kemalettin Atalay, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Eyyup Gül ve partililerin de coşkuya ortak olması yürüyüş adeta mitinge dönüştü.

        Coşkulu kalabalığa ilk hitap eden MHP İlçe Başkanı Eyyup Gül, ”Ülkücü gençlik, Milliyetçi Hareket Partisi ülke bekası tehlikeye girdiğinde herzaman ülkemiz milletimiz için hareket ederiz. İşte burada olduğu gibi bizim Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayımız Mehmet Tutal’dır. Biz bu ülkeyi karşılıksız sevdik. Bizler doktrin ve teşkilatımızdan hiçbir zaman ayrılmadık ve ayrılmayız da .Sizlerle gurur duyuyorum, sizleri hasletle selamlıyorum.” dedi.

        AK Parti İlçe Başkanı Kemalettin Atalay ise, “MHP İlçe Başkanım, Belediye Başkanım, bu davaya değer vermiş hanımefendiler beyefendiler ve sevgili gençler hoşgeldiniz, sefalar getirdiniz. Yerli ve milli olan bu vatan için her şeyinizi ortaya koyun. Sevgili gençler maşallah bu heyecanınızı hiç yitirmeyin. Sevgili kardeşlerim seçimlere artık üç-dört gün kaldı. Bu süreyi heyecanımızı muhafaza ederek, çalışarak, kardeşlerimize, akrabalarımıza ulaşarak geçirip Pazar günü de zaferle taçlandıralım.” dedi.

        “Gençler her şeyin en iyisine layıksınız”

        Yaklaşık iki aydır yaptığımız çalışmaların sonuna geldik diyen Başkan Atalay, ”Başkanımızın Seydişehir’e beş yıldır yaptığı hizmetler pazar günü halkımızın vereceği destekle, güvenle hız kesmeden devam edecek. Bunda hiç bir şüphemiz yok. Önemli olan yine pazar günü burada görev aldığımız sandıklarda hangi işi verirlerse, hangi görevi verirlerse bunları eksiksiz yerine getirmektir. Bir ilçe başkanı olarak sizlerden bunu rica ediyorum arkadaşlar. Siz gençler herşeyin en iyisine layıksınız. Belediye Başkanımızın yaptığı yatırımların yüzde sekseni gençler için. Bu büyük projeler sizler için yapılıyor, Seydişehir’de işsizliği bitirmek için yapılıyor. O nedenle verilen görevleri önemseyerek  layıkıyla yapalım inşallah. Hepinizi saygıyla selamlıyorum, Allah’a emanet olun.” diyerek sözlerini tamamladı.Haber okunma sayısı: 736

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


GÜNDEMDEKİLER

Harmancı Uluslararası Kuşak Güreşinde 1.oldu

Romanya’da düzenlenen Uluslararası Kuşak Güreşi Turnuvası Gösteri Müsabakalarında mücadele eden Ümit

Mursi için gıyabi cenaze namazı kılındı

Diyanet İşleri Başkanlığınca, Muhammed Mursi'nin vefatı nedeniyle yurt genelindeki merkezi camilerde gıyabi

Şehitlerimiz dualarla anıldı

Şehit ve Gaziler Parkında Şehitlerimiz Kur’an-ı Kerim tilaveti ve dualar ile anıldı

Tayini çıkan hakim ve savcılara veda yemeği

Hakimler ve Savcılar Kurulu’nun adli ve idari yargı 2019 yılı 601 sayılı yaz kararnamesi ile Seydişehirden

Metruk binalar yıkılıyor

Merkez ve kırsal mahallelerde tehlike arz eden metruk binalar yıkılıyor.

Seydişehirliler İstanbul'da buluştu

Seydişehir Yeniceköy Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından İstanbul'da organize edilen programda

ÇOK OKUNANLAR

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

KONYA - HAVA DURUMU

KONYA