16 Şubat 2020 Pazar

şeker

Yeniden Refah ve İyi Parti’den 10 Ocak ziyareti

yeniden-refah-ve-iyi-partiden-10-ocak-ziyareti

Yeniden Refah Partisi ve İYİ Parti Seydişehir İlçe Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Seydişehir’in Sesi Gazetesi’ni ziyaret etti.
10 Ocak 2020 Cuma 16:35

       Yeniden Refah Partisi ve İYİ Parti Seydişehir İlçe Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Seydişehir’in Sesi Gazetesi’ni ziyaret etti.

       Yeniden Refah Partisi İlçe Başkanı Ramazan Dinç, Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Çil ve Mustafa Şimşek’le beraber gazetemize Gazeteciler Günü münasebetiyle ziyaret gerçekleştirdi.

       Yeniden Refah Partisi İlçe Başkanı Ramazan Dinç; “Halkımızı bilgilendirmede önemli görev ve sorumluluk sahibi olan gazeteciler kamu görevini yapan saygın kişilersiniz. Göreviniz zor ve meşakkatli bir görev gününüzde sizlerin arasında olmak bizler için gurur vesilesidir. Gece gündüz demeden görev yapan basın mensupları yaptıkları işin zorluklarına rağmen yorulmak nedir bilmeden çalışıyorsunuz ve toplumun bilgilenmesinde büyük rol oynuyorsunuz. Yönetim kurulu üyelerimizle böyle anlamlı bir günde bizzat ziyarette bulunmak istedik. Siz çalışan gazetecilerin böylesine anlamlı 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününüzü kutluyoruz” dedi.

       İYİ Parti Seydişehir İlçe Başkanı Yılmaz Dönderici, Belediye Meclis Üyesi Hacı Ünal ve yönetim kurulu üyeleri 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Seydişehir’in Sesi Gazetesi’ni ziyaret etti, imtiyaz sahibi Mevlüt Mızrak ve çaılşanların Gazeteciler Gününü kutladı.       İYİ Parti Seydişehir İlçe Başkanı Yılmaz Dönderici, Gazeteciler Günü’nün önemine vurgu yaparak, basın şehirler ve toplumlar için olmazsa olmazlardan birisidir. Basının güçlü olması toplum yararınadır. Zor koşullarda görevini yapan tüm medya mensuplarının gazeteciler gününü kutluyorum dedi.

       İYİ Parti Belediye Meclis üyesi Hacı Ünal’da “Yılın bir günüde olsa zor şartlar altında gece gündüz yağmur kar, tüm olumsuz şartlar altında çalışan sizin ve tüm gazetecilerimizin gününü kutluyorum” dedi.

       Gazetemizin imtiyaz sahibi Mevlüt Mızrak Yeniden Refah Partisi ve İYİ Parti teşkilatına teşekkür ederek. Gazeteciliğinde bir kamu işi olduğunu, haberleri yerel imkanlar ölçüsünde en doğru şekilde ve en kısa sürede halkımıza ulaştırmaya çalıştıklarını ve ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.Haber okunma sayısı: 1198

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


GÜNDEMDEKİLER

Sinema salonu yeniden açıldı

Belediye Başkanı Mehmet Tutal'ın girişimleri sonucu uzun yıllar sonra ilçede yeniden sinema salonu açıldı.

Bölgesel kalkınma ve güç birliği toplantısı yapıldı

Bölgesel kalkınma ve güç birliğinin daha da kuvvetlendirilmesi için komşu ilçe yetkilileriyle yapılan

Mahmut Esat Ortaokulu Fen Laboratuvarı açıldı

İlçemiz Mahmut Esat Ortaokulu’nda kurulan Fen Laboratuvarının açılışı gerçekleştirildi.

Meşrutiyet yıllarında Seydişehir’de faal olan kulüpler

Meşrutiyet yıllarında Seydişehir’de faal olan kulüplerden biri de Seydişehir İttihad ve Terakki Kulübü idi.

Muaythai takımı madalya ile döndü

Seydişehir Belediyespor Kulubü Muaythai takımı 3-8 Şubat tarihleri arasında Nevşehir'in Kozaklı ilçesi ev

Temsilcilerimizden 1 galibiyet, 1 mağlubiyet

Temsilcilerimizden Seydişehir Belediyespor galip gelirken, Seydişehir Gücü ise haftayı mağlubiyetle kapattı.

KONYA - HAVA DURUMU

KONYA