ribo

18 Eylül 2019 Çarşamba

şeker

Tutal; ‘Hemşehrilerimizle iletişim halindeyiz’

tutal-hemsehrilerimizle-iletisim-halindeyiz

Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, başlatmış olduğu "Meşveret Günleri" ile vatandaşlarla bir araya gelmesi takdir topluyor.
02 Eylül 2019 Pazartesi 10:39

         Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, başlatmış olduğu "Meşveret Günleri" ile vatandaşlarla bir araya gelmesi takdir topluyor.

         Her hafta Perşembe günleri sabah 09.00 -17.00 saatleri arasında makamında hemşerilerini kabul eden ve onların sorunlarını dinleyen Başkan Tutal, vatandaşların daha hızlı ve kaliteli hizmet almasını sağlarken, onlardan almış olduğu bilgiler doğrultusunda Seydişehir'i birlikte yönetiyor.

         Başkan Tutal, vatandaşlara daha iyi hizmet verebilmek için Seydişehirli hemşerileri ile sık sık bir araya gelerek çalışmalarına ara vermeden devam ediyor, vatandaşların kaliteli hizmet alarak memnuniyetini ve mutluluğunu ön planda tutuyor.

         Vatandaşların her türlü sorun, görüş ve taleplerini alan Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal; ‘Gönül Belediyeciliği’ anlayışıyla çıktığımız yolumuzda vatandaşlarımızın belediye hizmetleri konusundaki memnuniyeti bizim için önemli. Seydişehir Belediyesi olarak hedefimiz belediyeyle vatandaş arasında güçlü bağ kurmak. Elhamdülillah bunu da başarıyoruz. Seydişehir Belediyesi olarak ilçemizin dört bir yanında kırsal ve merkez mahallelerimizde fiziki ve altyapı alanlarında kaliteli hizmet üretmenin yanı sıra hemşerilerimizle de biraraya gelmeye özen gösteriyoruz. Bu kapsamda da hemşerilerimiz, asfalttan altyapıya, içme suyundan toplu taşımaya, kaldırımlardan park bahçelere ve daha birçok konuda belediyemizi ilgilendiren birçok talep, şikâyet bize bildirebilirler. Kapımız ve telefonlarımız 24 saat açık" dedi.         Başkan Tutal; hayata geçirdiğimiz meşveret günleri projemiz ile hemşerilerimizle belediyemiz arasında çok güzel bir iletişim köprüsü kurmuş durumdayız. Seydişehirli hemşerilerimizle iletişim halindeyiz ve temel amacımız, güler yüzlü, hızlı ve kaliteli belediyecilik anlayışıyla Seydişehir'de yaşam kalitesini artırmak” ifadelerini kullandı.

         Seydişehir'de yaşayan her bir insana her bir haneye ulaşıp onlarla hemhal olmanın gayret ve çabası içerisinde olduklarını belirten Başkan Tutal; En doğru hizmeti en hızlı şekilde yapmanın gayretindeyiz. Ancak, insanız, hata yapabiliriz. İşte bu hataları asgariye indirmek adına vatandaşımızla sürekli fikir alışverişi içindeyiz. Bu hassasiyetimizin bir göstergesi olarak meşveret günlerinde birlikte buluşuyoruz. Sizlerinde destek, fikir ve dualarınızı alarak bu tür çalışmalarımız devam edecek" dedi.Haber okunma sayısı: 247

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

baskan-tutaldan-hastane-ziyareti

Başkan Tutal'dan hastane ziyareti

16 Eylül 2019 Pazartesi 10:57
tdvdan-halepe-15-tir-un-yardimi

TDV’dan Halep’e 15 tır un yardımı

14 Eylül 2019 Cumartesi 15:03
hurriyet-caddesi-esnafindan-asure-etkinligi

Hürriyet Caddesi esnafından aşure etkinliği

12 Eylül 2019 Perşembe 17:09

GÜNDEMDEKİLER

Seydişehir’de ilköğretim haftası kutlandı

Seydişehir’de, 2019-2020 eğitim öğretim yılı ile birlikte başlayan ilköğretim haftası kutlamaları

Belediye ekipleri çalışmalarına devam ediyor

Seydişehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçeye bağlı mahallelerin sokaklarında asfalt kaplama,

Başkan Tutal'dan hastane ziyareti

Belediye Başkanı Mehmet Tutal, Devlet Hastanesinde tedavi gören hastaları ziyaret etti.

TDV’dan Halep’e 15 tır un yardımı

Türkiye Diyanet Vakfı (TDV) Konya Şubesi ve Konya Müftülüğünce başlatılan yardım kampanyası kapsamında

Seydişehir MÜSİAD’dan aşure ikramı

MÜSİAD Seydişehir Şubesi geleneksel aşure etkinliği gerçekleştirildi.

Hürriyet Caddesi esnafından aşure etkinliği

Hürriyet Caddesi esnafları geleneksel hale getirdikleri aşure ikramının bu sene 7’ncisini düzenlediler.

KONYA - HAVA DURUMU

KONYA