berat kandili

27 Şubat 2020 Perşembe

şeker

Tutal; ‘Hemşehrilerimizle iletişim halindeyiz’

tutal-hemsehrilerimizle-iletisim-halindeyiz

Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, başlatmış olduğu "Meşveret Günleri" ile vatandaşlarla bir araya gelmesi takdir topluyor.
02 Eylül 2019 Pazartesi 10:39

         Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, başlatmış olduğu "Meşveret Günleri" ile vatandaşlarla bir araya gelmesi takdir topluyor.

         Her hafta Perşembe günleri sabah 09.00 -17.00 saatleri arasında makamında hemşerilerini kabul eden ve onların sorunlarını dinleyen Başkan Tutal, vatandaşların daha hızlı ve kaliteli hizmet almasını sağlarken, onlardan almış olduğu bilgiler doğrultusunda Seydişehir'i birlikte yönetiyor.

         Başkan Tutal, vatandaşlara daha iyi hizmet verebilmek için Seydişehirli hemşerileri ile sık sık bir araya gelerek çalışmalarına ara vermeden devam ediyor, vatandaşların kaliteli hizmet alarak memnuniyetini ve mutluluğunu ön planda tutuyor.

         Vatandaşların her türlü sorun, görüş ve taleplerini alan Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal; ‘Gönül Belediyeciliği’ anlayışıyla çıktığımız yolumuzda vatandaşlarımızın belediye hizmetleri konusundaki memnuniyeti bizim için önemli. Seydişehir Belediyesi olarak hedefimiz belediyeyle vatandaş arasında güçlü bağ kurmak. Elhamdülillah bunu da başarıyoruz. Seydişehir Belediyesi olarak ilçemizin dört bir yanında kırsal ve merkez mahallelerimizde fiziki ve altyapı alanlarında kaliteli hizmet üretmenin yanı sıra hemşerilerimizle de biraraya gelmeye özen gösteriyoruz. Bu kapsamda da hemşerilerimiz, asfalttan altyapıya, içme suyundan toplu taşımaya, kaldırımlardan park bahçelere ve daha birçok konuda belediyemizi ilgilendiren birçok talep, şikâyet bize bildirebilirler. Kapımız ve telefonlarımız 24 saat açık" dedi.         Başkan Tutal; hayata geçirdiğimiz meşveret günleri projemiz ile hemşerilerimizle belediyemiz arasında çok güzel bir iletişim köprüsü kurmuş durumdayız. Seydişehirli hemşerilerimizle iletişim halindeyiz ve temel amacımız, güler yüzlü, hızlı ve kaliteli belediyecilik anlayışıyla Seydişehir'de yaşam kalitesini artırmak” ifadelerini kullandı.

         Seydişehir'de yaşayan her bir insana her bir haneye ulaşıp onlarla hemhal olmanın gayret ve çabası içerisinde olduklarını belirten Başkan Tutal; En doğru hizmeti en hızlı şekilde yapmanın gayretindeyiz. Ancak, insanız, hata yapabiliriz. İşte bu hataları asgariye indirmek adına vatandaşımızla sürekli fikir alışverişi içindeyiz. Bu hassasiyetimizin bir göstergesi olarak meşveret günlerinde birlikte buluşuyoruz. Sizlerinde destek, fikir ve dualarınızı alarak bu tür çalışmalarımız devam edecek" dedi.Haber okunma sayısı: 655

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


GÜNDEMDEKİLER

‘Fen'de Sanat’ projesi gerçekleştirildi

Şehit Muhsin Kiremitçi Fen Lisesi'nde e-Twinning faaliyeti kapsamında "Fen'de Sanat" projesi gerçekleştirildi.

Tarım ve hayvancılık konulu toplantı yapıldı

Seydişehir Kaymakamlığı ve İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından Seyyid Harun Maarif Merkezi’nde

Tutal termal tesislerde gazetecileri ağırladı

29 Şubat Cumartesi günü hizmete girecek olan Seydi Şifa Termal Tesisleri’nin tanıtımlarına devam eden

Küçük, Okullardan yarınlara programına katıldı

Seydişehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cemal Küçük, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi Sergi Salonu’nda

Merkez’den öğretmenlere seminerler

Merkez İlkokulu tarafından eğitim yılı başında yapılan planlama doğrultusunda uzmanlar tarafından seminerler

İş pedagojisi kursu müracaatları başladı

Seydişehir Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü Erdem Şirin, iş pedagojisi kursu müracaatlarının başladığını

KONYA - HAVA DURUMU

KONYA