ribo

18 Ağustos 2019 Pazar

şeker

Başkan Altay, Seydişehir’i ziyaret etti

baskan-altay-seydisehiri-ziyaret-etti

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Seydişehir’de çeşitli ziyaretlerde bulundu.
03 Ağustos 2019 Cumartesi 10:23

         Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Seydişehir Belediyesi ve AK Parti Seydişehir İlçe Teşkilatı’nı ziyaret ederek, Genç KOMEK Yaz Okulu’nda eğitim alan öğrencilerle bir araya geldi.

         Cuma Namazı sonrası Seyit Harun Veli Camisi’nde ilçe halkıyla selamlaşan, esnafları gezen Başkan Altay, daha sonra AK Parti Seydişehir İlçe Teşkilatında partililerle bir araya geldi. Milletin feraseti, teşkilatların gayreti, Allah’ın da yardımıyla seçimlerde Büyükşehirler arasında birinci olmayı başardıklarını belirten Başkan Altay, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın bayramdan sonra teşekkür mitingi için Konya’ya geleceğini ifade eti. Başkan Altay, “Konya’nın verdiği oy hakikaten çok kıymetli. Yüzde 70 gibi demokrasi tarihi için önemli bir imzayı hep birlikte atmış olduk. AK Parti sadece Konya ve Türkiye için değil, tüm dünyadaki Müslümanların baktığı ve bizden başarı beklediği bir partidir. Gittiğimiz her coğrafyada bunu görüyoruz” ifadelerini kullandı.


         Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren AK Parti İlçe Başkanı Kemalettin Atalay da Başkan Altay’a teşekkür etti.

         Yeni Büyükşehir Yasasıyla birlikte ilçelerle koordineli çalışmaları yeni dönemde de sürdüreceklerini belirten Başkan Altay, 5 yılın Seydişehir’in geleceği için çok daha güzel olacağını söyledi.

         Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal'ı da makamında ziyaret etti.         Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, kendisini makamında ziyaret eden Büyükşehir Belediye Başkanı Altay'a ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

         Başkan Tutal;"geçen dönemde Büyükşehir Belediyemizle birlikte uyumlu bir şekilde çalıştık. Allah'ın izni ile yine bu dönemde de yine aynı şekilde ekip olarak çalışacağız. Hükümetimiz, Konya Büyükşehir Belediyemiz ve Seydişehir Belediyemiz olarak bu seçimleri yüzümüzün akı ile sonuçlandırdık. Seydişehir'de ikinci dönemi AK Parti Belediyeciliği olarak devam ettiriyoruz. Bu güne kadar yaptığımız çalışmaları, yine birlikte yapacağız. Ben Sayın Başkanımıza Belediyemize teşriflerinden dolayı teşekkür ediyorum" dedi.

         İlçe ziyaretlerine devam ettiklerini kaydeden Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay; Mehmet Tutal, önceki beş yılda yaptıkları ile kendini ispat etmiş, Seydişehirlilerin gönlünde taht kurmuş bir Belediye Başkanımız. Bu dönemde de yüksek bir oy oranı ile seçildi. İnşallah yeni Büyükşehir yasası ile birlikte 5 yıl boyunca koordineli bir şekilde sürdürdüğümüz bu çalışmaları bu beş yılda sürdürmeyi hedefliyoruz. Tüm Seydişehirlilere seçim süresince gösterdikleri destekten dolayı teşekkür ediyorum. İnşallah beş yıl Seydişehir'in geleceği için çok daha güzel olacak "şeklinde konuştu.
 
        Başkan Uğur İbrahim Altay, Seydişehir’de son olarak Genç KOMEK Yaz Okulu’nu ziyaret ederek öğrencilerle bir araya geldi.Haber okunma sayısı: 323

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


GÜNDEMDEKİLER

İlçemizde vahşi çöp depolama tarih olacak

Konya Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanlığı ve Seydişehir Belediyesinin daha temiz,

Yaşlı kadının çifte bayram sevinci

Seydişehir Akçalar Mahallesi’nde bacaklarındaki ve belindeki rahatsızlıktan dolayı koltuk değnekleri ile

Başkan Tutal personelle bayramlaştı

Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, Seydişehir Belediyesi personeliyle bayramlaştı.

Konya-Antalya yolunda trafik tedbirleri artırıldı

Emniyet Müdürlüğü ekipleri, kente bağlantı yollarında Kurban Bayramı öncesi denetimlerini sıklaştırdı.

Seydişehir sağlığı için yeni projeler hazır

Konya İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Mehmet Koç, hizmet başkan ve yardımcıları ile birlikte Seydişehir’de

Belediye Kurban Bayramı’na hazır

Seydişehir Belediyesi Kurban Bayramı münasebetiyle, canlı hayvan pazarında çalışmalarını tamamladı.

KONYA - HAVA DURUMU

KONYA
kampüs okul