ribo

23 Ekim 2019 Çarşamba

şeker

Başkan Altay, Seydişehir’i ziyaret etti

baskan-altay-seydisehiri-ziyaret-etti

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Seydişehir’de çeşitli ziyaretlerde bulundu.
03 Ağustos 2019 Cumartesi 10:23

         Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Seydişehir Belediyesi ve AK Parti Seydişehir İlçe Teşkilatı’nı ziyaret ederek, Genç KOMEK Yaz Okulu’nda eğitim alan öğrencilerle bir araya geldi.

         Cuma Namazı sonrası Seyit Harun Veli Camisi’nde ilçe halkıyla selamlaşan, esnafları gezen Başkan Altay, daha sonra AK Parti Seydişehir İlçe Teşkilatında partililerle bir araya geldi. Milletin feraseti, teşkilatların gayreti, Allah’ın da yardımıyla seçimlerde Büyükşehirler arasında birinci olmayı başardıklarını belirten Başkan Altay, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın bayramdan sonra teşekkür mitingi için Konya’ya geleceğini ifade eti. Başkan Altay, “Konya’nın verdiği oy hakikaten çok kıymetli. Yüzde 70 gibi demokrasi tarihi için önemli bir imzayı hep birlikte atmış olduk. AK Parti sadece Konya ve Türkiye için değil, tüm dünyadaki Müslümanların baktığı ve bizden başarı beklediği bir partidir. Gittiğimiz her coğrafyada bunu görüyoruz” ifadelerini kullandı.


         Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren AK Parti İlçe Başkanı Kemalettin Atalay da Başkan Altay’a teşekkür etti.

         Yeni Büyükşehir Yasasıyla birlikte ilçelerle koordineli çalışmaları yeni dönemde de sürdüreceklerini belirten Başkan Altay, 5 yılın Seydişehir’in geleceği için çok daha güzel olacağını söyledi.

         Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal'ı da makamında ziyaret etti.         Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, kendisini makamında ziyaret eden Büyükşehir Belediye Başkanı Altay'a ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

         Başkan Tutal;"geçen dönemde Büyükşehir Belediyemizle birlikte uyumlu bir şekilde çalıştık. Allah'ın izni ile yine bu dönemde de yine aynı şekilde ekip olarak çalışacağız. Hükümetimiz, Konya Büyükşehir Belediyemiz ve Seydişehir Belediyemiz olarak bu seçimleri yüzümüzün akı ile sonuçlandırdık. Seydişehir'de ikinci dönemi AK Parti Belediyeciliği olarak devam ettiriyoruz. Bu güne kadar yaptığımız çalışmaları, yine birlikte yapacağız. Ben Sayın Başkanımıza Belediyemize teşriflerinden dolayı teşekkür ediyorum" dedi.

         İlçe ziyaretlerine devam ettiklerini kaydeden Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay; Mehmet Tutal, önceki beş yılda yaptıkları ile kendini ispat etmiş, Seydişehirlilerin gönlünde taht kurmuş bir Belediye Başkanımız. Bu dönemde de yüksek bir oy oranı ile seçildi. İnşallah yeni Büyükşehir yasası ile birlikte 5 yıl boyunca koordineli bir şekilde sürdürdüğümüz bu çalışmaları bu beş yılda sürdürmeyi hedefliyoruz. Tüm Seydişehirlilere seçim süresince gösterdikleri destekten dolayı teşekkür ediyorum. İnşallah beş yıl Seydişehir'in geleceği için çok daha güzel olacak "şeklinde konuştu.
 
        Başkan Uğur İbrahim Altay, Seydişehir’de son olarak Genç KOMEK Yaz Okulu’nu ziyaret ederek öğrencilerle bir araya geldi.Haber okunma sayısı: 523

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


GÜNDEMDEKİLER

Geleneksel Ata Sporları Derneği’nde Arslan dönemi

Seydişehir'de Nisan 2019'da kurulan Seydişehir Geleneksel Ata Sporları Kültür Yardımlaşma Dayanışma

Belediyespor mağlup, S.Gücü galip

Konya Amatör Kümede mücadele eden Seydişehir Belediyespor ile Seydişehir Gücü rakiplerini Seydişehir’de

Konya Şeker’den çiftçiye motorin avansı

Konya Şeker ekim-söküm için ihtiyacı olan çiftçiye verdiği 31,1 milyon motorinle toplam finansal desteği 557,8

Konya, Kitap Günleri’nde buluşuyor

Konya Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği Konya Kitap Günleri’nde gerçekleştirilen söyleşiler, imza

Başkan Altay Muhtarlar Günü buluşması düzenledi

Konya Büyükşehir Belediyesi’nin Muhtarlar Günü dolayısıyla düzenlediği Muhtarlar Buluşması, 31 ilçeden

Devlet Hastanesi’nde dijital arşiv dönemi

Seydişehir Devlet Hastanesinde "Dijital Arşiv Dönemi" başladı.

KONYA - HAVA DURUMU

KONYA