20 Ocak 2021 Çarşamba

şeker

Ak Parti’den Beyşehir gezisi

ak-partiden-beysehir-gezisi

Ak Parti Seydişehir İlçe Teşkilatı Beyşehir’de Ak Parti İlçe Teşkilatı, Huğlu Av Tüfekleri Kooperatifi, Beyşehir Organize Sanayi, Üzümlü ve Huğlu da bulunan silah fabrikalarına bir dizi ziyarette bulundu.
07 Ocak 2021 Perşembe 09:34

Ak Parti Seydişehir İlçe Teşkilatı Beyşehir’de Ak Parti İlçe Teşkilatı, Huğlu Av Tüfekleri Kooperatifi, Beyşehir Organize Sanayi, Üzümlü ve Huğlu da bulunan silah fabrikalarına bir dizi ziyarette bulundu.

Ak Parti Seydişehir İlçe Teşkilatı’nın Beyşehir ziyaretlerinde geçtiğimiz aylarda yeni seçilerek göreve başlayan Beyşehir Ak Parti İlçe Başkanı Recep Elkin’e ‘Hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.

Ayrıca Beyşehir Organize Sanayinde bulunan Arık Bey Tekstil, Derya Silah Sanayi, Inno Metal, Özerbaş Silah Sanayi,  Husan Silah Sanayi, Üzümlü de faaliyet gösteren Balıklı Silah ve Kral Av Silah Fabrikalarını, Huğlu Av Tüfekleri Koop. Başkanlığını ve Dome Av silah fabrikasını ziyarette bulundu.

Ziyarete Ak Parti İlçe Başkanı Kemalettin Atalay ve yönetim kurulu üyeleri; Vedat Koçak, Erol Şen, Ali Demirok, Orhan Özdemir, Recep Özdemir katıldı.Beyşehir Ak Parti İlçe Başkanı Recep Elkin’i ziyarette iki bölgenin kalkınması konusunda birlikte hareketin önemine değinildi. “Yeni göreviniz Hayırlı Olsun.” diyen Seydişehir Ak Parti İlçe Başkanı Kemalettin Atalay’a teşekkür eden Elkin; ziyaretten memnun kaldıklarını en kısa sürede iade i ziyarette bulunacaklarını belirtti.

Fabrika ziyaretlerinin amacının tanışmak olduğunu belirten Seydişehir Ak Parti İlçe Başkanı Kemalettin Atalay:

“Nihayetinde hepimiz aynı bölgede yaşıyoruz. Uzun zamandır sizleri ziyaret etmek tanışmak istemiştik. Bugün nasip oldu.” diyerek bölgenin kalkınmasına önemli bir katkı sağladıkları için teşekkür etti.

Ziyaret edilen Huğlu Av Tüfekleri Koop. Başkanı Naci Tanık ve Beyşehir, Üzümlü ve Huğlu da bulunan fabrika yöneticileri ; Şuan da Beyşehir Silah Sanayinin Türkiye de alanında 1 numara olduğunu,  yılda 3 Milyar dolar ihraç yaptıklarını, Konya ihracatlarının yarısından fazlasının Beyşehir’den yapıldığını ve Pazar sorununun olmadığını Amerika’nın da silah ihtiyacının %80 inin kendilerinin karşıladığını belirttiler.

Seydişehir Ak Parti İlçe Başkanı Kemalettin Atalay ise “ Maşallah, ekonomik açıdan hem ülkemize hem bölgemize büyük katkı sağlıyorsunuz” diyerek bu durumdan son derece memnun olduğunu ifade etti.Haber okunma sayısı: 1993

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


GÜNDEMDEKİLER

Seydişehir’e 426 doz aşı geldi

Seydişehir’e ilk etapta 426 doz aşının geldiği bildirilirken, 15 Ocak itibariyla bu aşıların tamamlanması

Antalya yolunda kaza: 2 ölü, 3'ü ağır 5 yaralı

Seydişehir-Antalya Karayolu’nda meydana gelen trafik kazasında 2 kişi hayatını kaybederken, 3'ü ağır olmak

Sağlıkçılara koronavirüs aşısı yapılmaya başladı

İlçe Sağlık Müdürü Dr. Hakan Özdemir Seydişehir’de sağlık personellerine aşı yapılmaya

Ak Parti’den fidanlık şefine ziyaret

Ak Parti Seydişehir İlçe Başkanı Kemalettin Atalay ve yönetm kurulu üyeleri İlçe Orman Fidanlığı Şefi

Tutal, projelerin takibi için Konya’da

Seydişehir’in ekonomik ve sosyal anlamda gelişmesine katkı sağlamak amacı ile ikili görüşmelerine ara

Ketenli Derneği’nden giyim ve gıda yardımı

Ketenli Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ihtiyaç sahibi çocuklara giyim, ailelere ise gıda yardımında bulundu.

KONYA - HAVA DURUMU

KONYA